Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Tegnapra nem vartam nem...

SOS! Tegnapra nem vartam nem is jott meg ma reggel csinaltam tesztet de a masik csik nagyon halvany, holnapra erosodnie kellene ha ott a baba?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem még várj pár napot...változó kinek hogy mutatja ki.
2009. dec. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha látható (halványan is) a 2. csik akkor babás vagy, gratula!

Én is ugyan igy voltam, el is keseredtem, hisz alig láttam a 2. csikot.Aztán napról napra erősebb lett.Igaz én fanatikusan minden nap teszteltem, de igy jól látható az erősödő csik.

Nyugodj meg, ne stresszeld tul magad, nem jó a kicsinek.

Hidd el erősödni fog a csik.

2009. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akarlak elkeseríteni, de nekem nyáron volt így. Csináltam tesztet és a másik csík halvány volt. Mivel azt mondják a halvány csík is csík örültem, mint állat. Elmentem orvoshoz és mondtam neki, kiírt uh-ra. De ott nem látszódott semmi. (Hogy is látszódott volna, hisz hasi uh-val a korai terhesség nem látszódik) Az javasolta 1hét múlva csináljak megint tesztet. Az negatív lett. De remélem Veled kegyesebb lesz a Sors és nem okoz majd fájdalmat! Nagyon - nagyon szorítok!!!!!:-)
2009. dec. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tesztelj 2-3 naponta. Ha a második csík erősödni fog, akkor baba. Ha halványulni fog vagy teljesen eltűnik, akkor baba volt, de elment.


Az viszont, hogy akármilyen halványan is, de látszik a második csík, azt jelenti, hogy a baba megfogant, beágyazódott és elkezdett HCG hormont termelni.


Sajnos a koraterhességeknek igen jelentős hányada korán megszakad. A terhességi tesztek feltalálása előtt ezeket az ún. kémiai terhességeket fel sem ismerték, sziplán elkönyvelték annyinak, hogy "késett a vérzés".


Drukkolok neked, hogy erősödjön az a második csík!

2009. dec. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!