Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti láttok ezen a teszten valamit?

Ti láttok ezen a teszten valamit?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2014. jan. 12. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Az első nagyon homályos,de szerintem sajnos nincs csík.:-(
2014. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor sajnos én is jól látom :((( Köszönöm!
2014. jan. 12. 18:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég homályos :S jobb minőségű képet esetleg nem tudnál készíteni?? :) amúgy mintha lenne ott valami, bár ha nem teszel oda nyilacskát lehet nem venném észre...
2014. jan. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En is ugy vagyok mint a 3-as valaszado. Ha ott nezem ahol a nyil van akkor mintha nagyon halvanyan latnek valamit az elso kepen. De ha nem teszed oda a nyilat akkor azt irnam, hogy nincs semmi rajta.
2014. jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos csak ez az egy telefon van itthon ami fényképet készít és ez is csak ilyen rosszabb minőségűt. Szabad szemmel is alig látható, olyan hogy hol látom hol nem szóval erre mondják hogy ha pozitív akkor azt nem kell szuggerálni. :( A 12. napon vagyok és délutáni pisi.
2014. jan. 12. 18:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi nincs rajta
2014. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha lenne is csík nagyon messze van az első csíktól
2014. jan. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ez negatív. Nagyon nem ott kell lennie a 2. csíknak, hanem sokkal közelebb a kontroll csíkhoz.
2014. jan. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!