Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 6 hetes terhes lehetek....

Kb 6 hetes terhes lehetek. Csináltam tesztet pozitiv igaz nagyon lassan erösödik. Nincsenek tüneteim hányás, szédülés. Csak mell feszülés és hasam alja kicsi olyan érzés mintha meg akarna jönni. Baj lehet?

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Már miért lenne baj? Ezek a tünetek is bőven elegek így a legelején. Addig nincs gond, míg nem görcsölsz erősen, vagy nincs vérzés. És 1-2 hét múlva mehetsz is orvoshoz.
2014. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez teljesen normális ilyenkor.
2014. jan. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is csak ennyi volt 6 hetesen, és később is csak gyomorégés volt, de hányás, szédülés az nem.
2014. jan. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szió! Én is kb. 6 hetes lehetek, bár ez még nem biztos, mert a teszt negatív lett, de minden jel arra mutat, hogy bizony itt pocaklakó van a dologban, ugyanis nekem mindig rendszeresen megjött. Nekem is egy picit feszül a mellem, olyan mintha izomlázam lenne, a hónaljamban is érzem, de nem erősen, csak enyhén. Aztán a hasamat érzem, a beleim rakoncátlankodnak. De semmi rosszullét. Igazából ez lenne az első terhességem, szóval én sem tudom, hogy milyennek is kellene lenni... Szerintem semmi baj nincs ezzel, várok még egy kicsit, kb. másfél hetet, aztán akkor megyek orvoshoz, ha nincs változás. Szerintem nyugodj meg, nincs baj! Gratulálok! :D
2014. jan. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia kedves Kérdező!


Előző vagyok! Mi újság veled? Hogy vagy? Van valami változás, esetleg voltál dokinál?

Nekem sajnos nincs újság, de legalábbis nem jó. Én egy még nem babázom... sajnos. De remélem, hogy nálad minden rendben. A lényeg, hogy ne idegeskedj. Beszélj egy orvossal, vagy ha az megnyugtat, menj el egy orvoshoz.

De legfőképpen vigyázz magadra, egyél egészségesen, szedj vitaminokat és folsavat, és igyál palástfű teát, az segít megtartani a terhességet. És örülj annak, hogy nem gyötörnek a tünetek, bár én is mindent megadtam volna egy kis hányingerért, mert akkor tudom, hogy minden rendben van...

De csak pozitívan! :D És minden jót kívánok! :D

2014. jan. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!