Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Néha kevés fehéres halvány...

Néha kevés fehéres halvány rózsaszínes folyás, gombóc a torokban, mindjárt megjön érzés mensi helyett. Vagy ezek előjelei? Légyszi cseréljünk tapasztalatokat, akinek ismerős!

Figyelt kérdés
Tegnapra, de legkésőbb holnapra nem várom a mensit, napokig gyomorégésem volt, mostanra átalakult hányingerszerűvá, de leginkább fura teltgyomor érzetté (elfelejtettem ebédelni is, annyira telinek éreztem a a hasam, míg majdnem elájultam akkor jöttem rá, h az éhségtől), meg ilyen konkrét gombóc a torokban érzetté. hasam is napok óta szúrkál, hőm reggelente csak 36,6-7, nappal viszont néha úgy érzem hőhullámom van, olyankor 37,3 körülre felugrik. légyszi akinek mondanak ezek bármit írjon, mert már eszem a kefét, nem tudom érdemes-e már tesztelni vagy ez pont inkább mensire utal.csak nekem nem szokott ennyit vacilálni, ha érzem a hasam utána rendre meg is jön hamarosan.

#gombóc #halvány rózsaszín fehér krémes folyás nemvárt naján #mensi vagy baba? #6hő #nappali hőhullám
2014. jan. 18. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ma reggelre még mindig nem jött meg, én tesztelnék a helyedben.
2014. jan. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kedves válaszoló, hát köszi, h írtál. én is erre jutottam, és teszteltem is, egy nagy negatívat. nekem ez azért nagyon fura, mert olyan rég húzódik és néha egész nagyokat beleszúr, azt hiszem, na most aztán megindul, de semmi. a leghalványabb barna se. lehetséges, h a clostitól késik? de arra tud vki mondani vmit, h ha rendesen meg fog jönni (mert nyilván, ha full nega a teszt), akkor meg miért szórakozik már szerda óta velem a szervezetem? az is fura, h én a hétalvó, napok óta felébredek csak úgy kora reggel. meg olyan kelekótya vagyok, mint akinek elmentek otthonról. a hangulatingás, idegbetegség már elmúlt (na ez is fura, h azután mindig megjött másnap legkésőbb, most meg csüt-péntek voltam tiszta ideg, de már elmúlt és semmi). bocs a sok szövegért, de hátha vki ki tud belőle hámozni vmit, mert én már elvesztettem a fonalat.
2014. jan. 19. 08:44
 3/4 anonim válasza:
Szia kedves Kérdező! Leírod nekem mi lett a történeted vége? Érdekelne, köszi előre is! Nekem 10 napja késik.. 4.napon csináltam reggeli tesztet, ami negatív lett. De már elég régóta görcsöl a hasam. Ma rózsaszínes enyhe folyás, de inkább csak pisiléskor veszem észre. Előtte napokban már szinte megvoltam győződve hogy ez mégiscsak terhesség lesz, esetleg rendkívüli peteérésből vagy ilyesmi.. Mert a mellbimbóm is megváltozott, a melleim is észrevehetően nagyobbak lettek. De most tanácstalan vagyok. Megfogadtam, hogy amíg le nem telik a 2 hét, hogy ne jöjjön meg addig nem tesztelek, szóval még van 4 nap.Köszi ha válaszolsz!
2015. szept. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem mensi lett es mivel meg nem voltam terhes aajna fogalmam sincs..de remelem összejön ! Drukkolok.majd írd meg mi lett!!
2015. szept. 25. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!