Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még mit tehetek, hogy ne...

Még mit tehetek, hogy ne "görcsöljek rá"?

Figyelt kérdés

Sajnos eddig nem látogatott meg a gólya, egyre rosszabbul élek meg minden menstruációt, minden nap rengetegszer a baba iránti vágy és gondolatok vannak bennem.

Most jutottam el arra, hogy nem érdemes olvasgatnom már semmit, mert ezzel nem teszek jót.

Megfogadtam, hogy nem számolgatok napokat, nem nézek kalkulátort...de ez sem hozott eredményt.

Most arra gondolam, hogy várok még 1-2 napot, és nem jövök fel erre az oldalra sem többet, nem nézem facebook-ot... semmit ami babával és terhességgel kapcsolatos. Elkezdtem edzésre járni, próbálom elfoglalni magam, és nem netezni. Még valami hasznos ötletet tudtok adni?


2014. jan. 19. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek sem fognak segíteni, megnyugtatlak. Ha valaki nagyon szeretne babát nincs semmi ami elterelhetné a gondolatait. Mióta nem sikerül teherbe esned, kivizsgálások megvoltak?
2014. jan. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi elmentünk nyaralni, nem is tudtam mikor van peteérésem, csak kirándultunk, utaztunk, stb. fürödtünk, nem vigyáztam magamra, mint a hímes tojásra. És láss csodát, akkor lettem terhes...:)
2014. jan. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Több, mint egy év, majdnem másfél. Vérvételen voltam többször, uh-n is. Volt már norculut kúrám, hogy rendbe szedje a mensimet, kaptam clostyt is... de eddig semmi.
2014. jan. 19. 13:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Az addig rendben van, hogy nem szabad rástresszelni, de azért homokba se szabad dugni a fejed, mert ha probléma van azt jobb előbb megtudni és orvosolni. A kérdésedből nem derült ki mióta próbálkoztok, jártatok-e orvosnál, úgyhogy lehet aktuális lenne egy kivizsgálás mindkettőtöknek.
2014. jan. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi látom közben írtál, viszont szerintem egy vérvétel és uh bőven nem elegendő vizsgálat, lehet a párodat is meg kellene nézetni alaposabban.
2014. jan. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá én is, hogy neki is kellene egy vizsgálat.
2014. jan. 19. 14:09
 7/7 anonim ***** válasza:
A vérvételnél mit néztek? Csak pár tipp: hormonok 3. és 21. nap, pajzsmirigy, inzulinrezisztencia, D vitamin? És ahogy már írták, a párod eredményei is jól jönnének. Legalábbis nekem ez kicsit segít, hogy tudom, mi a gond, és lehet segíteni rajta.
2014. jan. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!