Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valakinek ilyen?...

Volt már valakinek ilyen? Most pozitiv vagy negativ?

Figyelt kérdés
Van már egy 2éves kislányom és rengeteg tesztet csináltam már de ezt most Szlovákiába vettem,2 van egy csomagba a mártogatos fajta mint az xepil otthon. Az egyiket délután csináltam meg negatív lett a másikat reggel és nagyon nagyon halvány pozitiv lett de rá 10percre már eltünt a második csík.Most nem tudom h terhes lehetek-e vagy sem?Holnap veszek egy Gabrielt az még nem csinált ilyent.
2014. jan. 19. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Mióta késik a mensid?
2014. jan. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A mensim más téma szilveszterkor volt a baleset, késett 11napot 6-án barnáztam utána egy napig élénk piros majd megint barna semmi görcs teljesen más volt,aztán jöttek a reggeli émelygések ami furcsa nagyon meg a gyakori pisilések és hasgörcs jobb oldalt alul na ezért vettem tesztet ja és 35napos ciklusaim vannak.
2014. jan. 19. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Huh, bármi lehetséges, holnap tesztelj:)
2014. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na de hogy lehet hogy eltűnik a csík a kislányommal csinált teszten még mindig halványan látszik és eltelt lassan 3év.
2014. jan. 19. 18:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem a mostani terhességemnél az első tesztről a nagyon halvány 2. csík eltűnt. Aztán a későbbiekről nem. Szóval bármi lehet.
2014. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!