Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van remény? Két...

Szerintetek van remény? Két héttel együttlét után mellfeszülés, nagyon enyhe alhasi görcsök időszakosan,1 napig pár csepp világos barna folyás

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Honnan tudjuk????? Remény különben mindig van, de ezt a kérdést olyan felesleges kiírni.
2014. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mikor kellene megjönnie? Barnás folyás lehet beágyazódás de két hét után a teszt is kimutatja, remény addig van amíg meg nem jön a menszesz:) Sok sikert, drukkolok :)
2014. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Első!!! Nem arra voltam kiváncsi h itt pattogj hanem hogyha esetleg volt vkinek ilyen es babás volt az irja meg:)) koszonom szepen!
2014. jan. 19. 21:44
 4/14 anonim ***** válasza:
Te tettél fel egy olyan kérdést, amire te sem tudsz válaszolni. Akkor mi hogyan tudnánk? A tünetek semmire sem utalnak, illetve vagy-vagy. Ezer ilyen kérdés van ezen az oldalon, csak meg kell őket nézni.
2014. jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem mondtam h tudd véleményt kértem..:)
2014. jan. 19. 21:56
 6/14 anonim ***** válasza:
"Szerintetek van remény?" De, igen a véleményünket kérdezted a tüneteidről.
2014. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Először is engedd már meg légyszíves h azt kérdezzek amit én akarok ha hülyeség számodra ha nem!! Másodszor neked nincs jobb dolgod mint idegen emberek kérdéseit elemezdd és kritizáld? Persze kommentelj amit akarsz de én személy szerint nem vagyok kivámcsi a rosszindulatú válaszokra!! Honnan tudjuk??felesleges kiírni.. ha van 1000 ilyen kérdés én vagyok az 1001. Minden jót neked!!
2014. jan. 19. 22:06
 8/14 A kérdező kommentje:
Második:) 8 nap múlva kell megjönnie ezért furcsálom a mensi szerű tüneteket mert nem szoktam érezni ilyenkor még :) köszönöm szépen
2014. jan. 19. 22:16
 9/14 anonim ***** válasza:

És amikor felteszek egy kérdést arra vonatkozóan, hogy miért buggyannak meg a nők a gyerekcsinálástól, törlik a kérdésem...

Pedig ezt a jelenséget már tényleg nem értem!

8 napod van a menstruációdig, te meg már pörögsz!

Ha terhes vagy, akkor is terhes leszel, amikor a menstruációd kimarad!

2014. jan. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább menzesz lesz!A múlt hónapban szinte nálam is ugyan ez volt! :(
2014. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!