Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Isiászom van 2 éve szakaszosan...

Isiászom van 2 éve szakaszosan vannak a fájdalmak a jobb lábamom, gyermeket vállalhatok?

Figyelt kérdés
Ülőideg, isiász fájdalmam van évek óta vállalhatok így gyermeket?
2014. jan. 20. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán ezt orvossal kellene megbeszélni!!!

Nekem is vannak egészségugyi problémáim, és én inkább érdeklodtem tobb orvosnál is.

2014. jan. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, igen, tényleg az orvost kell erről megkérdezni, illetve azt se felejtsd el megtudni, hogy ha kismama leszel és nagy fájdalmaid lennének, akkor milyen fájdalomcsillapítás jöhet szóba, mert a most igazán hatékony fájdalomcsillapítókat és gyulladáscsökkentőket terhesen nem lehet szedni.



Nekem többszörösen műtött gerincsérvem van a lenti gerincszakaszban, így átérzem a helyzeted.

Nálunk úgy történt, hogy a gerincműtétemet korábban végző idegsebész orvos és a nőgyógyász konzultált egymással.

Képzeld: még ilyen "előélettel" is a normál szülést is javasolták. Illetve azt, hogy induljunk neki normál szüléssel és ha gond, komplikáció lenne, akkor még mindig ott van a császármetszés lehetősége.


Tehát még nekem sem javasolták egyből a császárt.

(az már más kérdés, hogy végül így szültem, mert adódott nehézség, de NEM a gerincemmel)


Ahogy kiderült a várandósságom ténye, azonnal megkerestem az idegsebészt és az esetleges fájdalomcsillapítással és a szülés módjával kapcsolatban kértem segítséget.


Nagy csodája a természetnek, hogy a terhesség alatt egyszer sem fájt a hátam, nagyon jól éreztem magam és a megváltozott súlypont, plusz súly sem okozott gondot.

Remélem, neked is erre az időre megszűnik a panaszod.

2014. jan. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
elso vagyok, egyébként én is azt olvastam (sot a tapasztalatom is azt mutatja), hogy terhesség során bizonyos betegségek nem fokozódnak, sot a tunetek javulnak és majd a szulés után térnek vissza a terhesség elotti álapotba.
2014. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!