Kismama lehetek?

Figyelt kérdés

17-én voltam nőgyógyászaton,rákszűrésen ! Minden évben elszoktam menni !

De most most nem ez a része a lényeg ! Vizsgálat közbe mondta az asszisztensnek az információkat ! A végén annyit értettem,hogy a tüszőt is fel írta ? Itt arra gondoltam hogy biztos akkor a napokban tüszőrepedésem lesz. Az orvos azt mondta hogy minden rendben van nálam,és teljesen egészséges nő vagyok .Ez ugye pénteken volt. Szombaton észre vettem,hogy tojásfehérjéhez hasonló nyúlós valami folyt ki belőlem . Így tudatosodott bennem,hogy akkor a doki jól látta hogy tüszőrepedésem lesz . A kérdésem a következő , Szombaton együtt voltam a párommal ,persze védekeztünk ,ő már nagyon szeretne babát ,én még nem annyira.... Talán mert még félek tőle ! De ám a védekezésközbe kiszakadt a gumi. Így értitek mi történt. Már most kicsit eljátszottam a gondolattal .... :) Ha babás lennék megtartanám ,mert imádom a gyerekeket. Csak amire választ szeretnék kapni,az ,az lenne ,hogy szerintetek ha szombaton ez a tojásfehérjéhez hasonló valami folyt ki belőlem akkor az lehet hogy vasárnap peteérésem lehetett és a szombati dologból össze is jöhetett ? Kicsit félek,de majd megbarátkozok vele,ha tényleg babás leszek !


2014. jan. 20. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Még nem vagy kismama, de akár lehetsz is.
2014. jan. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!