Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek? Pozitív a...

Mi a véleményetek? Pozitív a teszt (lent a kép+hőgörbe). Volt már spontán korai vetélésem, félek az újabb veszteségtől.

Figyelt kérdés

Igazából sosem volt ilyen korán ilyen erős a teszt még. Utrogestant szedek, jó a hőm??


[link]


[link]


2014. jan. 21. 19:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Gratua! :)) Ezt előre nem lehet megmondani! Szedd a vitamint és pihizz :)
2014. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Ha jól látom akkor a 9.dpo-n lett pozitív a teszt.Ez nekem elég korainak tűnik.

Nem akarlak megijeszteni,de szerintem 1-2 hét műlva mindenképpen menj orvoshoz és mondd el Neki,hogy hamar lett pozi a teszt-nézze meg,hogy nem méhen kívüli-e?

2014. jan. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Szia Gratulálok! :) Mivel nagyon korán pozitivat teszteltél lehet h ikreket vársz és azért mutatta ki ilyen hamar. :)
2014. jan. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nekem volt már méhen kívülim és akkor elég sokára lett halvány pozitív a teszt, olyankor állítólag pont hogy lassabban nő a hcg. Jaj most

Megijedtem !!!!

2014. jan. 22. 09:03
 5/23 anonim ***** válasza:

Ha ikrek lennének akkor sem hamarabb mutatja ki a teszt,hanem a beágyazódástól számítva hamarabb emelkedik a hcg szint.

Nem akartalak megijeszteni,de jobb ha hamarabb elmész orvoshoz,mert ha méhen kívüli akkor hamarabb tudnak csinálni is valamit.Mindenesetre a Te érdekedben írtam amit írtam és utána megnyugodhatsz ha minden ok.

2014. jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Igen, de sajnos ha túl korán megyek még semmit nem lát a doki. Hmmm köszi azért, jövőhéten elmeek másnem
2014. jan. 22. 12:59
 7/23 A kérdező kommentje:
Egyébként tapasztalatból írtad? Sehol nem találtam erre vonatkozóan semmit. Mindenhol azt írjak hogy lassabban emelkedik a hcg
2014. jan. 22. 13:00
 8/23 anonim ***** válasza:
Miért kell ráhozni a frászt? Teljesen egyértelmű hogy nem csak középidőben foganhatott, szerintem nem kell aggódnod egyáltalán. Amúgy még nem is olyan extra erős, úgyhogy no para tökéletes :)
2014. jan. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

8-as.Egyáltalán megnézted a hőgörbéjét a kérdezőnek?!

Máskor nem volt ovuja.

Nem ijeszgetni akartalak tényleg,jót akarok.

Olvasd el ezt:

[link]

2014. jan. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Olyat még nem hallottál hogy nem csak középidőben jön össze a gyerek? Akkor se kell méhen kívülivel ijesztgetni mert korán lett pozitív a tesztje. Persze az interneten mást se lehet olvasni csak rémtörténetet, és aki amúgy is fogékony és aggódóbb csak a rossz dolgokat találja meg. Mi van ha ikrek és azért erősebb? Az is egy lehetőség nem?
2014. jan. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!