Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet h a reggeli első...

Hogy lehet h a reggeli első pisiből Medi lab nagatív, majd csináltam mégegyet 1 óra múlva,2. pisiből az pedig 2 csíkos?

Figyelt kérdés
Igazából megjött időre a mensim,de rövidebb volt,és csak 2 nap volt több vér,sötétbarna,és a többi napokon csak barnázás az is inkább csak reggel és kevés. A 2.Medi labon szépen látható a 2. csík is,de halványabb a controlnál.Mit gondoltok?
2009. dec. 4. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom,hogy a Medi-lab egy rakás sz.r!

Nekem többször mutatott fals pozitív eredményt és mégis mindig megjött.

Várj pár napot és próbálj ki egy másik fajtát!

Hátha...

2009. dec. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy a teszt a hibás...


A tesztek második csíykjában van egy reagens, ami csak akkor színeződik el, ha a vizeletben határérték fölötti a HCG mennyisége. HCG pedig (néhány nagyon ritka betegségtől eltekintve) csakis terhesség esetén termelődik. Ez azt jelenti, hogy a pozitív terhességi teszt mindenképpen babát jelez, még akkor is, ha előtte-utána megjön a vérzés.


Nagyon sajnálom, kedves első válaszoló, de a te esetedben valószínűbb, hogy többször is megfogant és megtapad a baba, csak nem tudott veled maradni. :-( Tényleg sajnálom.

2009. dec. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a medi lab egy kaki. de tényleg. egy ismimnek a ciklus közepén (pékor pl) pozit mutatott..

próbáld másikkal

2009. dec. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért, mert az ovulációt kiváltó LH hormon és a terhességkor termelődő HCG hormon felépítésben alig különbözik egymástól. Ezért lehet az ovulációs teszteket a nemvárt környékén jóstesztként alkalmazni.


Ettől függetlenül egy másik típusú teszt jobb lehet.


Én a legolcsóbb, 100 Ft-os vaterásat használtam. teszteltem vele ciklus közepén is, egy váratlan vérzéskor, amikor megijedtem és azt hittem, hogy talán baba volt, de elment. És teszteltem vele rendes időben is, a nemvárt napján meg utána. Csak akkor mutatott pozitívat, amikor valóban volt baba.


21h km

2009. dec. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!