Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem lehet megnyitni a...

Miért nem lehet megnyitni a régebbi ciklus.hu-s hőgörbéket? Csak nekem nem sikerül egyik gépről sem?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is!
2014. jan. 24. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos ez mindig is így volt. Pl egy 10 nappal korábbi görbét már nem nyit meg. Nem tudom, hogy miért van ez így. Pedig tök jó lenne régebbi görbéket is nézegetni.
2014. jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ez elég szomorú... Azt hittem csak én vagyok a béna... Ebben reménykedtem. :)
2014. jan. 24. 19:30
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja! És köszönöm a választ! :)
2014. jan. 24. 19:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is idegeskedtem már ezen, mert sok kérdés érdekelne, de ha nem látom a görbét, nem értem miről beszélnek. Bocs, de azt tudjátok (biztos tudjátok, csak én vagyok ilyen béna...) hogy lehet a hőgörbémet belinkelni ide?
2014. febr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha a cikluson vezeted, akkor a görbéd alatt lesz egy link, oda is van írva, ha megakarod osztani màsold be azt a linket. Sok sikert! :-)
2014. febr. 7. 16:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi szépen!
2014. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!