Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kötelezhet-e? Sok választ...

Kötelezhet-e? Sok választ kérnék ha lehet, még totál kezdő vagyok!

Figyelt kérdés
Az első kisbabámat várom tehát nem igazán vagyok jártas még ezekben a dolgokban.15 hetes terhes vagyok a jelenlegi páromtól.Sajnos az előző kapcsolatom kissé rosszul zárult le és a férfi akivel akkor voltam tönkte akarja tenni az életünket.Azt vette a fejébe hogy a születendő kisbabám tőle van.Párommal nem élünk házasságban még de a baba születése után tervezzük az esküvőt.Teljes hatályú apai elismerő nyilatkozatot fogunk a szülés előtt tenni mert szeretnénk ha a nevén lenne a baba.Az lenne a kérdésem hogy így hogy ezt megtesszük kötelezhet-e minket a volt párom (akár bírósági úton) a DNS tesztre? Nem szeretnénk ha egy harmadik fél belerondítana a kapcsolatunkba.
2014. jan. 26. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha perre viszi az ügyet!
2014. jan. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kötelezhet, de neki kell állnia a költségeket!
2014. jan. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Perköltség, szakértői díj, ügyvédi díj, stb.
2014. jan. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennek valóban nincs semmi esélye, én hagynám, hadd csináltassa meg. Egy rakat pénzébe kerül, aztán koppan egy nagyot, és esélyes, hogy végre leszáll rólatok.

Ha pedig lehet az övé is, akkor meg joga van tudni róla, ha úgy van.

2014. jan. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Bíróság kötelezhet. Anélkül csak ő nem.
2014. jan. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

A baromagyu....

A volt ferjem ugyan ezt akarja csinälni :D

2014. jan. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Bírósághoz fordulhat igen. Sőt, ha van rá esély, hogy ő a gyerek biológiai apja, akkor joga is van tudni. Sőt, a gyereknek is joga lesz tudni, ki is a biológiai apja, főleg, ha az szeretné és valamilyen úton-módon szeretne is róla gondoskodni, ha nem is vele fog élni.
2014. jan. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bíróságon keresztül kötelezhet. Ha nincs takargatni valód, akkor nem tud belerondítani a kapcsolatotokba, hisz biztos vagy az eredményben.
2014. jan. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9%
Baromsàg. Nem kötelezhetnek rà. Mond hogy akkor màr nem volt köztetek szexuàlis kapcsolat! Ennyi erõvel bàrki oda sétàlhat a bírósàgra, hogy õ az apa. Nàlunk ugyan ez volt! Indíthat pert, de ezélyesincs, fõleg hogy van a gyereknek apja aki a nevére vegye. Ez nem így mûködik. Te kérhetnéd, õ nem. Nàlunk is ment ez a procedúra. Nagy pofàraesés volt az exemnek!
2014. jan. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9esnek igaza van.

1 honap mulva szülök, es az exem igy akar bekavarni. 2,5 eve nincs köztünk semmi szexuälis kapcsolat. Azt monta, hogyha megszületik a gyerek, indul a birosägra :DDD

Mondtam neki, hogy nyugodtan.Ha annyira akarja DNS tesztet is csinältatok.

Szerintem a kerdezö exe is csak bosszubol csinälja.

Kerdezö: Ha tisztäban vagy vele, hogy a jelenlegi pärod az apa, akkor csinäld meg azt a DNS tesztet.

2014. jan. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!