Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A sperma a hüvelyben meddig él?

A sperma a hüvelyben meddig él?

Figyelt kérdés

Mert sokmindent hallottam de összezavarodtam!

Azt is hallottam hogy ha közvetlen szeretkezés után kimegyek Wc re akkor már nem termékenyülhetek meg!

Mert rögtön szex után fekve kell maradni és a popsit felpolcolni!!

Mi ebből az igazság?Köszönöm előre is


2014. jan. 27. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a felpolcolás tényleg segít, hogy több sperma jusson el oda, ahova kell, de nem feltétlenül szükséges. 3 napig életképes egy sperma (nagyon ritkán tovább). A WC-re menés meg nem zárja ki a megtermékenyülést, maximum csökkenti az esélyét
2014. jan. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ja, igen, ha elmész wc-re akkor nem lehetsz terhes, csak a fogamzásgátlós cégek ezt titkolják! :D ugye ezt te se hiszed el? :)


a kislányok 3 napig életképesek, a fiúk csak 1 napig... :)

2014. jan. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy a párna dolog sokat segít.

72 óráig él a sperma bent.

A Wc dolog meg szerintem nem igazán fedi a valóságot vagyis ha 10-15 percig fekszel az aktus után akkor könnyeben esel teherbe de ha azonnal Wc-re mész akkor gyorsabban kifolyik.

2014. jan. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek!!!

Hát remélem sikerült, nagyon szeretném!!!!

2014. jan. 27. 14:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Valóban érdemes 15-20 percet nyugton maradni, hogy minél több oda jusson, ahova kell,

de természetesen nem zárja ki a teherbeesés esélyét, ha rögtön felpattansz.


Ha így lenne, akkor elegendő "fogamzásgátlásnak" számítana az is, ha valaki csak állva vagy lovaglóban szexel. :)

2014. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hátulról szeretkeztünk éppen!!!Már tegnap

Én a legjobban igy szeretem

Köszike neked is

2014. jan. 27. 14:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pl. kis pihenő után rögtön kimentem "csorgatni" minden alkalommal, de 3 hónap után így is teherbe estem.:)
2014. jan. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 LullabyBelladonna válasza:
A spermiumok élettartama a környezeti tényezőktől függ. A petevezetékben akár 2-3 napig is életképes, a méhben 1 napig, ám a vaginában maradtak pár órán belül elpusztulnak a hüvely savas kémhatása miatt.
2014. júl. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!