Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már van 7honapos babám ö a...

Már van 7honapos babám ö a 3dik gyerek mi nem akarunk mostanába többet de gyogyszert meg ilyesmiket nem szeretnék szedni+nincsen meg miota megszültem. Igy is teherbe lehet essni ha nincs meg?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 11:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mivel peteérés menstruáció előtt van. Valami védekezési formát kellene választani, ha nem szeretnétek babát.
2014. jan. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nekem világ életemben évente 1x 2x volt meg mégis van 2 gyerekem, nem mérvadó ha pont eltaláljátok véletlenül a peteérést már össze is jött...
2014. jan. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
de nekem meg sincs igy honnan tudodm h mikor van peteérésem?
2014. jan. 28. 12:03
 4/19 A kérdező kommentje:
jah + mind a három közt pont másfél év van ezek szerint most is körülbelül igy lehetne teherbe esni?vagy nem?
2014. jan. 28. 12:05
 5/19 anonim ***** válasza:
Az első peteérés megelőzheti az első menzeszt, tehát teherbe lehet esni. (Van is ismerősöm, aki teherbe esett, mielőtt újra menstruált volna, pedig az első gyerekre 5 évet vártak.) Van ovulációs teszt, ami megmutatja, hogy aznap van-e tüszőrepedésed, de egy vagyon lenne ezzel "védekezni".
2014. jan. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez az, hogy ezért nem tudod, hogy mikor van peteérésed. Mert lehet pl hogy pont most van.. nem tudhatod. Hmm nekem 4 év van a gyerekeim közt és az utólsó becsúszott.. igen, én hiszek ebben :)
2014. jan. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
akor ezek szerint bármeiknap vagy nem lehet kiszámitani h mikor van peteérésem??vagy egyátalán van valami tea vagy ilyesmi amitöl nem esek teherbe??
2014. jan. 28. 12:20
 8/19 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Igazából ovu teszttel sem lenne biztos a védekezés, hiszen a spermák átlag 3 (max 5) napig életképesek.

Ha létezik is ilyen "a teherbe esés esélyét csökkentő" gyógynövény teában, biztos nem iható szoptatás alatt (ugyanúgy, mint ahogy a peteérést segítő - vagy akár fogyókúrás, hashajtó... stb. - teák sem).

2014. jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
értem
2014. jan. 28. 12:40
 10/19 anonim ***** válasza:
Óvszer, spirál. Ennyi, igen terhes lehetsz akkor is, ha még nem jött meg!
2014. jan. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!