Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy missed ab...

Lehetséges, hogy missed ab után meghosszabbodik a ciklus hossz?

Figyelt kérdés
Szeretnénk egy kis hasonmást ezért figyelem a testem jelzéseit. Most kezdtem el érezni azokat a tüneteket, amik a pé-re utalnak. Eddig 28 (+-1-2) naposak voltak a ciklusaim, a beavatkozás után 32 napra jott meg, most ez azt jelentene hogy 35 napos lesz a ciklusom. nem problema ez?
2014. jan. 28. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos én is túl vagyok 2 vetélésen. Az én ciklusom is megváltozott az első után. Lefolyásában és hosszában is. 26-30 naposak voltak, periódikusan váltva egymást, elsőre 30 napr jött meg. Ez 5 hónapig ment, aztán újra terhes lettem, újra elvetéltem...múlt pénteken, így még nem tudom, hogy a második vetélés után vissza áll e eredeti állapotába. Előzőleg 28-29 napos ciklusaim voltak. Nagy hormonváltozás a terhesség, hát még a vetélés.
2014. jan. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem két nőgyógyászati műtétem volt (egy nagy hasi vágásos és egy hüvelyen keresztül végzett ambuláns). Mindkét műtét után teljesen megváltozott a ciklusom hossza, sőt az első műtét után teljesen elmúltak a ciklus alatti görcseim, a második műtét után pedig extra erősek lettek. Szóval szerintem minden beavatkozás változtathat rajta.
2014. jan. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!