Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu-teszt használatával...

Ovu-teszt használatával kapcsolatban válaszolnátok?

Figyelt kérdés

A ciklus hanyadik napján kezdjem használni? A ciklusaim felváltva 28 és 32 naposak. Most sajnos nem tudom melyik jönne, mert egy méhen kívüli terhesség miatt kicsit borult az egész. Egyébként ma vagyok a 6. ciklusnapon.

Reggel kell tesztelni, vagy este?

Előre is köszi a válaszokat!


2014. jan. 29. 16:25
 1/6 FKKTorp ***** válasza:
Én 28napos ciklusnál a 9-10.cn-n kezdtem el tesztelni. Délután kell csinálni, lehetőleg minden nap ugyanakkor. Előtte 2órával minimalizálni kell a folyadék bevitelét, mert ha sokat iszol az higíthatja a viseletet és fals negatív lehet a teszt. Akkor pozitiv, ha mind a két csík ugyanolyan erős.
2014. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló tökéletesen leírta, csak megerősítem!:)
2014. jan. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok! Akkor még várok pár napot.
2014. jan. 29. 20:59
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet hülye a kérdés, de a délután az mit takar pontosan? :) 2 óra, 4 óra? Nem akarom elszúrni.
2014. febr. 2. 11:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Én általában mindig ebéd után 3 órával teszteltem...szóval olyan 4 körül. Azt mondják, hogy délelőtt 11 és este 8 között valamikor érdemes tesztelni.
2014. febr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. febr. 2. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!