Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halványan pozitív terhességi...

Halványan pozitív terhességi teszt?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jan. 30. 01:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez tényleg halvány!

Ismételd meg holnap!

2014. jan. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem többször is volt ilyen és nem voltam terhes :( Drukkolok azért :)
2014. jan. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez negatív, nem halvány!
2014. jan. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%

[link]


Ez volt az enyem, 2 eves a kislanyunk. En latom a halvany masodik csikot. A multkor en is megkerdeztem, hogy ezt ki itelte volna vajon pozitivnak, hat nagyjabol senki. 1 hetre ra mar volt szivhang is. Drukkolok, ismeteld meg 2 nap mulva.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2014. jan. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Kedves utolsó!

Azért ítélték negatívnak, mert az esetek 90%-ban tényleg negatív, vagy olyan korán tesztelt, hogy esélytelen még a 2 csík.

Felesleges stressz az a pár nap, egy ilyen korai teszt után! Éppúgy lehet terhes, mint nem!

2014. jan. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Negatív!


[link]

2014. jan. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 mia22. válasza:
0%
Sziasztok szeretnem megtudni,hogy lehetek terhes?a fèrjemmel szeretnènk kisbabàt.:-) a mensim soha nem szokott késni,de már most 3 napja késik és semmi jele anak,hogy megakarna jönni,mensi elött egy pár nappal szokott fájni a mellem,de most nem fáj csak duzzatt és a bimbo környékén apró fehér pontok jelentek meg.a mensi elött egy héttel elkezdtem mérni a hömérsékletemet és azota is 36,7 36,5 36,8 36,9 tegnap és tegnapelött 37,3 37,2 csináltam egy tesztet(gabriel),de negativ lett lehet,hogy túl korán teszteltem?mikor probáljam újra?szerintetek van esélyem a babára?
2014. jan. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

sajnos ez nem halvány pozitív, hanem full negatív :(

sajnálom :(

2014. jan. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem pozitív sajna. Egyébként azt olvastam itt több helyen, hogy ez a fajta teszt nagyon gyakran szellemcsíkos. Nem saját tapasztalat, én mindig a mezei mártogatós fajtát használtam, az nem csapott be soha.
2014. jan. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, reggeli első vizelet, mióta késik? sajnos eddig negatív
2014. jan. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!