Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » E-vitamin vagy méhpempő? Aki...

E-vitamin vagy méhpempő? Aki mindkettőt kipróbálta, melyik eredményezett babát?

Figyelt kérdés
Tudom, nem vagyunk egyformák, egyiknek ez, másiknak a másik válik be, csak kíváncsi vagyok véleményekre pro és kontra.

2014. jan. 30. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!egy év pròbálkozás után kipròbáltam az E vitamint.Abban a hònapban Pozitìv is lett a teszt.majd kiugrottam a bőrömből.most már itt alszik mellettem.sok sikert neked is!:)
2014. jan. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noja82 válasza:
Nekem a Gólyaorrfű teát javasolták. Azt mondták, ha 1 hónapon belül nem leszek terhes, akkor van valami gond. Kétszer ittam én a teából, egyszer a párom, 2 hét múlva teszt pozitív. Most 9 hetes! :)
2014. jan. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a méhpempőre szavazok :) Én is azt szedtem és a párom is és abban a hónapban összejött a baba.Párom azért kapta mert nagyon alacsony volt a spermaszáma. Részemről még az szól mellette hogy minden másra is hatással van!!Immunrendszer stb.... :) 12+4 hetes km :)
2014. jan. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem a 3. próbálkozós hónapban sikerült a baba. nem tudom van e köze hozzá, de E vitamint addig is szedtem 4 hónapja de méhpempőt csak abban a hónapban.talán segített az is...ma 6 hónapos a kisfiam
2014. jan. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, én éppen ebben a januári hónapban próbáltam ki a méhpempőt első alkalommal. Szorgosan szedtem minden nap és nagyon bíztam/bízom benne. Remélem a babát hozta meg számomra, mert a mensim már 4.napja késik. Tesztet még nem mertem csinálni, ráadásul nem is volt itthon, de ha holnap reggelig sem jön meg, akkor ellövök egyet! Ma mindenképp veszek ma párat. :)) Drukkoljatok. :)

Egyébként bármelyiket is szedd, mindkettő jó hatással lesz a szervezetedre! :)

2014. jan. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! E-vitaminnal indítok, az olcsóbb, ha nem lesz eredmény beruházok méhpempőre :-)
2014. jan. 31. 14:30
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja, és gratula az anyukáknak, kismamának, és a "4 nap későnek" is, bíztatónak tűnik :-)
2014. jan. 31. 14:34
 8/11 anonim ***** válasza:

en is szedtem mindkettot,es a kovetkezo idokben sikerult is a baba.valoszinu,hogy volt koze hozza:-)

akinek kesik nagyon szorittok,gyere majd a hirekkel!

2014. jan. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok, nekem még mindig késik a mensim, úgyhogy lassan kiderül mi a helyzet! :) Puszi nektek.
2014. febr. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
akiknek késik írjanak mi lett az eredmény, most már mi is izgulunk :)
2014. febr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!