Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy jó nőgyógyászt szeretnék...

Egy jó nőgyógyászt szeretnék Szombathelyen? Első gyermekünk szeretnénk. Dr. Németh Leventéről, mennyiért dolgozik és hol rendel?

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!!Levente hétfőként a kórházban rendel az ingyenes aztán a madentkoban amit neten meg tudsz nézni ára olyan 10000 ft körül van. Nekünk is első baba lesz én Dr.Nedeczky Ivánhoz járok és nagyon meg vagyok vele elégedve!!Kedves,figyelmes és nem utolsó sorban nagyon jók a gépei. 12+4 hetes km:)
2014. jan. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Èn szültem Levente doktornàl,ès megvoltam vele elègedve.Nagyon jó ultrahangos orvos is,csütörtökön rendel a madentkoban.

Èn szemèly szerint Horvàth Boldizsàrt vagy Doma Gèzàt ajànlanám mèg Nèmet Levente mellett.

Nedecky dr jó orvos,de nem egy ismerősöm van,akinek mikor beindult a szülèse,és hìvta,mèg a telefont sem vette fel ..hozzà semmiképpennem mennèk.

2014. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó én úgy tudom Nedeczky már nem dolgozik a kórháznak.

12+4 hetes km

2014. jan. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
en pedig ugy,hogy reszidoben visszajott..
2014. jan. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ide kapcsolodoan meg annyit,hogy celszeru olyanhoz jarni terhesgondozasra,aki szulest is vezet a korhazban.Attol,hogy nincs lehetoseg a fogadott orvosnal szulni,azert nagy szazalekban sokaknak sikerul.Nekem is szerencsem volt ilyen teren.

Illetve az sem elhanyagolhato,hogy a kovetkezo napokban ott van a korhazban,es vizitek soran rad nez.

2014. jan. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Barátnőm tavaly szült és akkor még nem volt a kórházban!!

Mellesleg ős is sok szülést vezetett le anno.Nekem nem fontos hogy az az orvos legyen ott akihez jártam. Nekem csak az számít hogy nem futószalagon legyek vizsgálva.Amúgy meg ő is ember és nem csoda ha nem tudja felvenni elsőre a telefont ha annyian járnak hozzá meg ő nem csak Szombathelyen rendel.

2014. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jo,legyen neked igazad,nekem mindegy..nem en jarok hozza.ettol fuggetlenul en a kerdezonek valaszoltam arra,amit kerdezett.
2014. febr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én Németh Leventéhez járok és nagyon meg vagyok elégedve vele.Második babámat várom,az elősnél nem ő volt a fogadott dokim,de 1hónapot feküdtem a kórházban és az idő alatt nagyon sokat segített nekem.Szerdánként járok hozzá a kórházba uh-ra,csütörtökönként pedig a magánrendelésére a Madentkoba.Terhesgondozás 7000ft nála.A sima nőgyógyászati vizsgálat 5000ft,ha uh-t is csinál 8000ft.Nagyon megbízható,mindenben segít.

Rajta kívül én a Koppány Csaba doktort(főorvost) ajánlom,a Doma Géza is nagyon rendes szerintem!!

2014. febr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!