Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon okozhatja ezt terhesség?

Vajon okozhatja ezt terhesség?

Figyelt kérdés
Január elsején volt meg a menzeszem,és január 18-ikán együtt voltam a barátommal.Két napja olyan érzésem van,hogy mindjárt megjön,de még sem!Cicim máskor előtte már egy héttel leszakad,de most még az se fáj.Ekkortájt kezdődött az is el,hogy néha full hányingerem van,és hangulat ingadozásaim.Néha nem lehet hozzám szólni.Tesztelni még nem teszteltem,de ezeket a tüneteket okozhatja terhesség is?
2014. jan. 31. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
ÓÓ ba.....meg ha nem védekeztetek igen lehetsz terhes!!!!A.
2014. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Megszakításosan védekeztünk!Páromnak mondtam,hogy késik,erre már lány neveken töri a fejét!Meg hogy ha most nem jött össze,akkor teszünk róla,hogy össze jöjjön!

De parázok mi van ha csak kötelességből mondja?S nem is örülne neki? :(

2014. jan. 31. 22:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

a megszakításos az NEM VÉDEKEZÉSI MÓDSZER!!!! Hogy nem lehet ezt felfogni. Aztán meg jönnek azzal, hogy a jaj, terhes lehetek, pedig védekeztünk. Hogy? Hát megszakítással!!!

ha január 1-én volt menzeszed és 18-án voltatok együtt, akkor az simán lehet petérés időszaka. na bummm...

2014. jan. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó köszönöm eme "kedves" stílust!

De nem vagyok már tini,hogy ha be is csúszna akkor eljönne a világvége!Tudod nem véletlen "védekeztünk" így!Csak nem merek reménykedni hogy tényleg sikerülhetett e!

2014. jan. 31. 23:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor mire ez a köztes megoldás? Ha gyereket akartok, akkor ne védekezzetek sehogy. Ha meg nem akartok gyereket, akkor meg normálisan védekezzetek. ennyire egyszerű.
2014. febr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!