Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barna maszatolas, mitol lehetett?

Erikaakire kérdése:

Barna maszatolas, mitol lehetett?

Figyelt kérdés
Meg sosem volt ilyen problemam,azert gondoltam irok ide,hatha volt valakinek ilyen problemaja es tudtok valaszt adni a problemamra. altalaban ciklusaim 28-29-30 naposak. decemberben 22.-en volt meg a menzeszem,aztan januarban 20.-a korul vartam es egy hettel korabban jott meg 14.-en,meg ezzel nincs is gondt,mert ez elofordulhat,viszont 26.-an vagyis ciklusom 12.napjan reggel mentem wc.- es a fehernemumon barna folt volt,figyeltem egesz nap,de aztan utanna semmi,az az egy alkalom volt,kicsit fajdogaltis is a hasam 2-3 napig. az a kerdesem mitol lehetett? volt mar valakinek ilyen 12. ciklus nap korul? mar godnoltam peteeresreis,de nemvolt ,,nyulos,,folyasomsem,ami egyebkent eleg erosen szokott lenni. most a menzeszem jan 12. korul varom. meglatjuk,addigis varom a ti tapasztalataitokat. nagyon szepen koszonom szep napot :)

2014. febr. 1. 14:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!