Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövő héten megyek hormonvizsgá...

Jövő héten megyek hormonvizsgálatra. Ha ebben a ciklusban kiderül, hogy tényleg a hormonjaimmal van baj és kapok rá gyógyszert, mikortól lehet újra próbálkozni? Hasonló helyzetben nektek mikorra jött össze a baba?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön lehet próbálkozni, ez a kettő nem függ össze! Legalábbis nálam így volt.
2009. dec. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez a hormonok eltéréseitől is függ. Nekem iszonyatosan fel voltak borulva (nem részletezem, de már kezdett minden összeborulni bennem). Nekem egy évet kért a doki, mire rendbetesz, fokozatosan, és végül stabilan tudja tartani a dolgokat. Akkor vállalhatunk babát a legbiztonságosabban. Attól is függ, milyen hormonokról és mekkora eltérésről van szó. Sok-sok szerencsét!
2009. dec. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Leírnád, hogy neked mi volt a gond. Milyen hormonjaiddal voltak gondok?
2009. dec. 6. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Párommal mi is novemberben kezdtünk el kivizsgálásokra járni, mert már régóta próbálkoztunk a babával és nem jött. Teljesen lemondtam a babáról, gondoltam majd az orvos segít nekem teherbeesni, nem is gondoltam rá. És lám!!! Novemberben nem jött meg a mensim, lassan 6 hetes kismami leszek. :)

2009. dec. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi, hogy csak most írok, de nem volt időm nézni a kérdéseket... a tesztoszteronom volt magasabb, majdnem duplája, mint a megengedett maximum,az orvosom szerint ezért ment el két baba is egymás után. Plusz a méhnyálkahártyám nem vastagodott megfelelő mértékben. Később kiderült az inzulinrezisztenciám is, ezért most diétázom és mozgok. Egy évet most mindenképp várunk, hogy ezek az értékek helyreálljanak és úgy is maradjanak stabilan. Nem szeretnék több picit elveszíteni.
2009. dec. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!