Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menses után 4 nappal vagyok...

Menses után 4 nappal vagyok és ma reggel 1 halovány vizes-barnás folyás szerűség volt a wcpapíron. Mitől lehetett?

Figyelt kérdés
A mensesem időre jött,de rövidebb volt és 2 napig volt intenzívebb,sötétbarna színű,piros nem volt benne.iszont ilyet még nem tapasztaltam.Esetleg előfordulhat hogy az előző ciklus végi aktusból mostanra történne beágyzódás és esetleg ez beágyazódási vérzés volt?Mit gondoltok,létezik egyáltalán ilyen?
2009. dec. 6. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi rendellenesség.A ciklusod normális volt,4 napos,2 nap intenzív vérzéssel.Ez egy normális menzinek tűnik,nem babának.Amit írtál,nem tartom valószínűnek.Én elhiszem,hogy nagyon szeretnél babát,de ne görcsölj ennyire.Én is elkövettem ezt a hibát,hogy megjött,de hát nem olyan sok volt,meg stb,és tesztelgettem agyba főbe.De csak felesleges pénzkidobás.Ha terhes vagy,azt tuti érezni fogod.

Én is elég intenzíven éreztem a múlt hónapban,mikor nem jött meg,és pozitívakat teszteltem.Még is 4 napja spontán elvetéltem.És az is egyértelmű volt.Nem sima késés.Szóval ha babás leszel,az egyértelmű lesz számodra,és nam ilyen pici apró furcsa jelenségek,ami ráadásul a menzid alatt van.

Kívánom,hogy hamar összejöjjön a baby.:)

2009. dec. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt már ilyen barnás folyás, azért mert 2 hónapja nem szedem a fog. gátlót, és kicsit elhúzódik a vérzésem. Pontosan megjön, de 5 napig rendesen, utána 2-3 napig csak pár csepp.Nálad is ez a pecsételő vérzés van, szerintem. De ha nem múlik el magától egy pár napon belül, menj el az orvosodhoz.
2009. dec. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!