Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valaki úgy terhes,...

Volt már valaki úgy terhes, hogy a teszten a második csík csak egy vékony vonalként jelent meg?

Figyelt kérdés
Már elég régóta nincs mensim, nagyon rendszertelen a ciklusom. Hetente tesztelek, és én mindig láttam rajta eddig is egy halványnál is halványabb sávot. A pénteki teszten pedig a csíknak a szívó oldalán viszonylag szépen kirajzolódott egy vonal. Szóval, elvileg erősödik, de valami hihetetlenül lassan. Holnap veszek egy érzékenyebbet, és kedden újra tesztelek. De, akinek volt már ilyen tesztje, az mit tud mondani? Végül is tényleg terhes volt, vagy mégsem?

2014. febr. 2. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is halvány volt a második csik, igy én is arra gondoltam, hogy negativ, de aztán kiderült, hogy baba lesz.:)
2014. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, bármilyen halvány a második csík, az terhességet jelent. Azóta már meg is született:)
2014. febr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szörnyen várom a kedd reggelt, hogy újra tesztelhessek. Már nagyon kíváncsi vagyok!
2014. febr. 2. 19:51
 4/6 anonim válasza:
Tudsz képet felrakni, úgy könnyebb lenne megállapítani. Sok a tapasztalatom, sok negatívat láttam, de már 2 pozitívat is :)
2014. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok. A telefonom kőkorszaki, a fényképezőgépem pedig elromlott. De kedden reggel elválik. Remélem szép két csíkot fogok látni. De két hét múlva amúgy is elmegyek dokihoz. Hamarabb viszont nem tudok.
2014. febr. 2. 21:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett végül, Kérdező?
2014. júl. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!