A babát érezhetem?

Figyelt kérdés

Most léptünk a 15. hétbe a picimmel és tegnapelőtt és tegnap is a nap folyamán egyszer-kétszer olyan érzés volt a pocimban, mint amikor az idegszál "pattog" mondjuk a combunkban... remélem értitek :) csak sokkal gyengédebben...

Első babám amúgy, ezért nem tudom, hogy vajon Ő volt e már :)

(a poci egyébként már látszik)


Köszönöm a válaszokat!



2014. febr. 5. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet. 14. hét környékén éreztem nagyon finom mozgást a méhemben, amikor később erősebb lett, egyértelmű volt, hogy jól éreztem.
2014. febr. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én már a 10. hét környékén éreztem ilyet és így utólag azt gondolom, hogy az még nem a baba volt. Most 18 hetes vagyok és már naponta érzem, hasonló ahhoz amit írsz, de mégis más. Inkább erős pulzálás, lüktetés és mindig más helyen, sokkal határozottabban.
2014. febr. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!