Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményeket kérnék hőgörbém...

Véleményeket kérnék hőgörbém lent. Mikor lehetett ovum? Az előző ciklusban utrogestant szedtem magamtól. Lehet attól ilyen magas az alaphőm a mostani ciklusban?

Figyelt kérdés

2014. febr. 8. 19:50
 1/6 A kérdező kommentje:
2014. febr. 8. 19:51
 2/6 anonim ***** válasza:
Utrogestant magadtól? (mármint szerzetél egy vényköteles gyógyszert vénynélkül és beszedted?) Lehet magasabb a hőd emiatt egyébként. De ha csatolod a görbét megtudjuk nézni.
2014. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden áldott reggel pontosan ugyan abban az időben kell mérni mert különben nem ér semmit :S Ez aze gyik probléma. Másik probléma, hogy hány naposak a ciklusaid? Elvileg 11. napon volt ovud (de ez nem számít igazából mert nem jól mérted a hődet, nem ugyan abban az időben) na de ha jól is csináltad és még is 11 napon volt ovud akkor előfordulhat hogy azért nem jön gyorsan a baba mert nincs elég ideje teljesen megérni a petesejtnek. (de ezzel akkor kell csak igazán foglalkozni ha 6 hónap után sem jön a baba és minden hónapban ilyen). Próbálkozzatok a pároddal/férjeddel , mért szabályosan a hődet, és legalább 3 egymás utáni hónapban, gyógyszer nélkül. Az után lehet a hőgörbe alapján valami hasznosat is mondani.
2014. febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
aznap mikor leesett a hőm voltam nőgyógyásznál és a jobb petefészekben 23 mm-es domináns tüsző volt...de szerintem nem repedt meg.....igen van két nap amikor 7.-kor mértem de általában 5.30.-kor mérem. 8 hónapja hőmérőzök....tudom, hogy egy időben kell mérni...bár a tapasztalatom azt mutatja...hogy még egy óra eltérés sem nagy gond nálam....
2014. febr. 8. 20:01
 5/6 A kérdező kommentje:
2013 áprilisban volt egy vetélésem akkor kellett utrot szednem. Igen...kb. olyan mintha barátcserjét innál....progeszteron....kíváncsi voltam csak a progi e a gond...de progi mellett is megjött...kicsit kitolta az egyébként 25-26 napos ciklusaimat 27-re. Két hónapot csináltam így a ciklus 17. napjától szedtem 2x1
2014. febr. 8. 20:03
 6/6 A kérdező kommentje:
ott a görbe :)
2014. febr. 8. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!