Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség alatt lehet pozitív...

Terhesség alatt lehet pozitív az ovulációs teszt?

Figyelt kérdés

Igen. Idiótának hangzik a kérdés. Miért csinálnál ovu tesztet, ha terhes vagy. :-)

A lényeg, hogy + volt az ovulációs tesztem 12-13., 25., 27-33. napon. A 34-36 napon pedig olyan negatív, hogy a teszt csík még halványan sem jelenik meg. Már csináltam terhességi tesztet a 27. és a 33. napon, de - lett.

Általában 30 napos a menstruációm, ma vagyok a 36. napon.



2014. febr. 10. 07:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudon, hogy az ovulációs teszt a terhességet is kimutathatja. Az enyémnek a tájékoztatója ezt írja. Nekem bejött :) terhes voltam, amikor + volt. Csak kiváncsiságból próbáltam ki, akkor már tudtuk,hogy baba van.
2014. febr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is pozitív volt, mikor a hcg tesztem is. Sőt, ahogy erősödött a hcg-m, az lh teszt tesztcsíkja majd leugrott a tesztről!
2014. febr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Még csináltam ovu tesztet a 37-38 napon, bár magam se tudom minek - ami ismételten negatív lett.

Végül úgy döntöttünk a párommal, hogy még egy utolsó terhességi tesztet csinálunk az orvos előtt. A 40. napon poztív lett. És a 42.-en is. :)

De a legkorábbi időpont a dokinál március 2. Addigra kb 8 hetes leszek.

2014. febr. 20. 01:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor a 40.-en az ovu is pozitív lett volna!
2014. febr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azok kedvéért akik hasonló kérdésre keresik a választ leírom mi lett a történet vége: :)

A 46.napon + terhességi teszt. A terhesség korát csak két uh-val tudták pontosan megállapítani (6, 12 héten).

Az orvos szerint valószínűleg egy spontán peteérés történt. Ami szerintük annak köszönhető,hogy 1 petevezetékem van (méhen kívüli miatt).

Jelenleg 29 hetes kismama vagyok. :)

2014. aug. 9. 07:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok:-))
2015. szept. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!