Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuteszten halvány csík. Lesz...

Ovuteszten halvány csík. Lesz belőle pozitív?

Figyelt kérdés
Jan 27-én jött meg utoljára, és számításaim szerint mostanság már pozinak kellene lennie az ovutesztnek. De már 4 napja csak nagyon halvány a második csík. Ha nem lenne peteérésem, akkor halvány sem lenne a második csík? Vagy így elképzelhető hogy 1-2 napon belül pozi lesz?
2014. febr. 10. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:
én tegnap kíváncsiságból csináltam egyet, ott volt a halvány csík, de még csak az ötödik ciklusnapon voltam, szóval szerintem az LH végig ott van a vizeletben, néhány embernél a ciklus összes napján kijelzi, van, akinek meg alacsonyabb. szóval erre sajnos nem lehet alapozni :/ szerintem lehet, hogy csak kicsit később lesz, általában 3 nap (van, akinek kevesebb) az az időszak, amikor megemelkedik az LH szint. De sajnos még egy egészséges nőnek is kimaradhat 1-1 alkalommal a peteérés. Vagy lehet, hogy nem félidős lesz, hanem későbbi. tesztelj továbbra is :)
2014. febr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet persze. Én sok hónapot végigteszteltem, nekem mindig a 17-19. nap körül volt, úgyhogy nem tuti a félidős ovuláció. Az biztos, hogy mindig van lh a szervezetben, mert nekem is mindig halványak voltak az ovu napot kivéve. Amin én például meglepődtem, és ha van elég teszted nézegesd: volt hogy reggel, volt hogy délután volt erős a tesztem, tehát mégcsak a napszak sem mindegy, mikor tesztelsz. Szóval ha már látod erősödni a tesztet, utána reggel-este tesztelj, ha tutira akarsz menni. Én ajánlanám amúgy a görbe vezetését, hogy legalább lásd, kb. mikor szokott lenni ovulációd. Sok sikert!
2014. febr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!