Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három nappal ez előtt együtt...

Három nappal ez előtt együtt voltam a párommal azóta furcsán érzem magam, még soha nem éreztem ehez hasonlót. Szerintetek mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Az első nap még nem volt tünetem csak éreztem , hogy valami más.

Mivel 2 napra voltam peteéréstől gyanakodni kezdtem , de nem csinltam tesztet egy gondoltam korai lenne.

Második nap kisebb görcseim voltak a méhemben emiatt úgy gondoltam hamarabb le is fekszem , de pár órára rá arra ébredtem hogy elkezdett a jobb petefészkem felémenni a fájdalom.Vissza aludtam és legközelebb csak reggel keltem fel , akkorára már csak a jobb petefészkem fájt.Az nap érzékennyé vált a hasam alja mind két oldalt a tapogatásra.

Harmadik nap már mind két petefészkem fájt , nem vettem tesztet gondolom még ráér várok a menzeszem napjáig.

Sokat iszok , éjszaka arra kelek hogy melegem van sőt már takaró sincs rajtam.A szám is ki volt száradva kicsit ,pedig csak 20 fok van a szobában.


2014. febr. 12. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:

sok mindentől lehet, az biztos, hogy terhességi tüneteket ilyenkor még nem nagyon érezhetsz. Legkorábban a beágyazódást érezheted az esetleges együttléttől számított kb. 4-8. napon. az hasi szurkálódással és/vagy görccsel, és/vagy hányingerrel, esetleg hasmenéssel, és pecsételő barnás vérzéssel járhat.

Tesztet az első elmaradt menstruáció első napjától lehet csinálni, előtte értelmetlen, mert csak ritkán mutatja ki.


Amit érzel, az lehet hormonváltozástól, amit sok minden okozhat, de lehet hogy a frontot érzed, én napok óta kótyagos vagyok, tompa, rossz a közérzetem, fájnak a csontjaim, mindenki máshogy érzi a frontot, a görcseid is számtalan dolog okozhatja. Ha kimaradna a menstruációd, csinálj egy tesztet. Addig nagyon nem tudsz mit tenni.

2014. febr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Petefészek-gyulladás. A terhességnek tudtommal ilyen tünetei nincsenek. Érdemes lenne egyébként megnézetni és a cickafarkfű tea nagyon jó rá.
2014. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Együttlét utáni napokban bármit, amit érzel, annak semmi, de semmi köze a terhességhez.

Ezekkel a tünetekkel pedig nem ártana felkeresni egy orvost, mivel elég gyulladásos témára utalnak a tüneteid.

2014. febr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!