Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 nappal az aktus után sűrű...

Ikszdéé31 kérdése:

6 nappal az aktus után sűrű fehér folyás, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Január 27-től 31-ig menstruáltam. 7-én voltunk együtt a párommal.
2014. febr. 12. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Gomba.
2014. febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gomba biztosan nem...
2014. febr. 12. 19:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Semmit.

Aktus után 6 nappal még semmi nincs (egyébként is 5 napnál jársz).

Beágyazódás 7.-10. napon kezdődik csak.

Egyébként is még túl korán voltál a ciklusodban, hogy esélyes legyen (kivéve ha ritka rövid szokott lenni a ciklusod).

A krémes fehér folyás még nem a legtermékenyebb nyák. Nem utal ovura.

2014. febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rövid szokott lenni a ciklusom, és mindig nagyon kevés. És azért irtam 6 napot, mert ha pontosan belszámítom az időt is, akkor inkább már a 6. nap mint az 5.
2014. febr. 12. 19:32
 5/9 anonim ***** válasza:

"Rövid szokott lenni a ciklusom, és mindig nagyon kevés."


A ciklusod hogy lehet kevés?

A ciklus NEM a vérzés időtartama!

2014. febr. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

a sűrű fehér folyás tudtommal a hüvely közegének (ph) megváltozására utal. Általában gombás fertőzés okozza, amelyet nem feltétlenül szexuális úton kapsz, hanem akár wc-n, fürdőben, vagy arra érzékenyek pl. antibiotikum szedése után (pl én mindig).

Használj intim mosakodógélt (Lactacid Femina vagy Sába, áruházakban megtalálod) ezek visszaállítják a hüvely természetes közegét, akár rendszeresen is nyugodtan használhatod. Más az összetétele mint a tusfürdőnek, szappannak, jobb a hüvelynek.

Ha viszketés jelentkezik, vagy égető, piros érzés akkor biztos hogy gomba, arra pedig a Canesten Combit javaslom, nekem mindig 2 nap alatt elmúlik, a párodnak pedig canesten krémet, ha esetleg nála is jelentkezne.

2014. febr. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem a vérzés időtartalma kevés, hanem a MENNYISÉGE....!!!!


Utolsó: Ahányszor használtam intim mosakodót mindig az után volt folyásom. Nem viszket, nem csíp, semmi...

De szerencsére már elmúlt.


Akik normális választ írtak, és tényleg segíteni akartak azoknak köszönöm.

2014. febr. 14. 12:01
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok, de mégsem gomba volt, babát várok :) ♥
2014. márc. 6. 00:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok. A sok böszme hozzászolónak is. hogy ha nem tudnak normálisan válaszolni minek irnak? nekem is ilyen folyásom van ovu után 6nappal vagyok,remélem nekem is babát jelez :) ilyenkor száraz szoktam lenni ugyhogy reménykedek :)
2016. okt. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!