Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon megfáztam, Aspirin...

Nagyon megfáztam, Aspirin Komplex-et iszom,18-a a nem várt napja. Árthatok ezzel?

Figyelt kérdés
Ma is megyek dolgozni és muszáj valamit szednem, mindig ezt szoktam ez nagyon be szokott válni, még az orrom is kidugul tőle és nem érzem magam olyan gyengének, levertnek tőle. Nem tudom még hogy összejött-e végre a baba így nem tudom hogy ezzel most árthatok-e. Tantum verde meg bioparox spray van itthon, ezek helyileg hatnak így azt olvastam hogy ezeket lehet használni. Tegnap ittam az Aspirin komlexből 3x1-et meg ma reggel egyet meg van még belőle kettő db délre meg estére és ennyi. Szerintetek?

2014. febr. 15. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Nem, nem ártasz. Viszont ne haragudj, de bődületes hülyeségeket beszélsz és csinálsz. Így akarsz élni? Hogy hátha nem jön meg, ezért nem is mersz semmit csinálni? Miért kell ennyire rágörcsölni? Én kétszer vetéltem és 5 évet vártunk a babára, mégsem voltam ennyire buta soha. Éldd az életed, és ne ez töltse ki a napjaidat!

Egyébként meg kicsit lapozd fel a biológia könyved, mert ha ilyeneket kérdezel, akkor elég hiányosak az ismereteid...

2014. febr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem haragszom, csak aggódom. Én is vetéltem egyszer 7 hetesen és azóta 2 éve várok már a babára...és igen nem akarok neki ártani. A legtöbb ilyen gyógyszernél azt írják, hogy a korai terhességi szakaszban árhat a legjobban. Meg sok ilyen hasonló kérdés volt itt és ezért is kérdeztem rá. Egyszerűen csak óvatos vagyok. A másik meg hogy úgy tudom hogy az első 6 hétben nincs még "összeköttetés" a baba és a mama között, így valószínűleg nem árthat. Igen éljem az életem stb. stb. de ha te is átélted, milyen hónapról hónapra csalódni, akkor tudod milyen ez. Felnézek azokra, akik könnyedén tudják ezt kezelni. Egyébként meg gratulálok a babához.
2014. febr. 15. 11:34
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha én is átélném? Hisz írtam, nem olvastad? 2-szer vetéltem 8 hetesen, aztán 5 évig minden hónapban át kellett élnem, hogy már megint meg jött. A babám még csak a pocakomban van, és képzelheted mennyire aggódom, de azért ne keserítsük már meg a saját életünket. És képzeld, pont akkor, amikor azt mondtam, hogy elég volt, befejeztem a próbálkozást, elkezdtem élni az életem, dolgoztam, buliztunk a férjemmel stb., na akkor egyszer csak pozitív lett a teszt. És egyébként az orvosok már rég közölték velem, hogy egy bizonyos gyógyszer nélkül esélyem sincs. Hát ezek szerint volt.

Szóval igen, éld az életed, és ne bonyolítsd túl magadnak.

2014. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs rosszul olvastam a válaszod. De a lényeg ugyanez.
2014. febr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4-5 hetes terhes lehettem, amikor nyaralni voltunk. Napi 3 doboz cigi, alkohol is nyaraláshoz mérten. Erős allergiagyógyszer, mert kijött a napallergiám (utólag kiderült, hogy pont emiatt, előtte évekig nem).

Hazaérkezés után derült ki, hogy terhes vagyok. A gyereknek semmi baja.

2014. febr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen :)
2014. febr. 15. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!