Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek küldhetnék illene...

Szerintetek küldhetnék illene neki "babaruhát" küldeni karácsonyi képeslappal?

Figyelt kérdés

Szóval van egy barátnőm, de az ország másik felén lakik, és arra gondoltam, hogy küldenék karácsonyi képeslapot, és belecsempésznék egy kis ajándékot :) .

Babát vár, de még nagyon a terhessége elején van, májusra várják a babát.Illene, vagy lehetne mondjuk egy pár kis zoknit, vagy valami apróbb babaruhát küldeni?

Most ne nézzetek hülyének, de a "babona miatt", hogy nem szabad előre vásárolni.Meg illik ilyet?

Segítsetek, ti mit szólnátok hozzá? :)

22l


2009. dec. 9. 16:26
 1/8 A kérdező kommentje:

Hoppá, most veszem észre, hogy hülyeséget írtam ki kérdésnek :S

Szóval, javítom:

Szerintetek küldhetnék neki "babaruhát" karácsonyi képeslappal?

:)

bocsi

2009. dec. 9. 16:28
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy pár kiscipő vagy kis-zokni nagyon aranyos ötlet és figyelmes is. Én örülnék, ha a barátnőm ilyet küldene, mert azt jelezné, hogy gondol RÁNK. :)
2009. dec. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Senki más nem ír?Azt hittem lesz egy csomó válaszom :(
2009. dec. 9. 18:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem rossz ötlet!
2009. dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 10 hetes km vagyok és én is nagyon örülnék ilyen ajándéknak! Szerintem nyugodtan küldj neki, biztos jól fog esni neki! :)
2009. dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én 14 hetes terhes vagyok, én már elég sok mindent kaptam a rokonoktól, szerintem nagyon örülne neki.
2009. dec. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jajj, akkor jó :D köszi, megnyugodtam :D :D
2009. dec. 9. 19:32
 8/8 A kérdező kommentje:
És mi van a babonával? Nem fogja szerintetek rossz néven venni? Ajj, most megint olyan bizonytalan vagyok, pedig már megvettem a kis ruhákat :(
2009. dec. 10. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!