Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma a doki egy 18*20 mm-es...

Ma a doki egy 18*20 mm-es dominás tüszőt látott és több kicsit még, Ez mit jelent, mikor reped meg? Mikor legyünk együtt?

Figyelt kérdés

Nézem tegnap óta ovutesztel is, de eddig teljesen negatív.

Kinek hány mm-es tüsző repedt meg?


2009. dec. 9. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Látni lehet a tüszőrepedésem a görbén is.A doki megerősítette.19*16 mm-es tüszőm volt a bal petefészkemben.

Mi a fenti görbén is láthatod mikor voltunk eggyütt.Nekem a doki javasolta a naponta szexet.(de nem vetjük meg):))

Amikor jól esik Nektek is,akkor legyetek eggyütt!Még nem tudom sikerült-e a baba,de NAGYON remélem,mert ez lenne apa karácsonyi ajándéka:)

Sok sikert!


Amúgy meg elég nagy a tüsződ!18mm-től már jó!Én legalábbis ezt így tudom.Nézesd meg hüvelyi uh-n holnap is a tüszőcskédet,mert ha el van vékonyodva a kilöködés helyénél,akkor aznap,vagy másnap legkésőbb meg is reped.Nálam most így volt!

Még visszanézek:)

2009. dec. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor pozitív lesz az ovuteszted, és az utána következő első negatív napon is legyetek együtt. Illetve ezen kívül bármikor, amikor megkívánjátok egymást. :-)
2009. dec. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik pillanatban megrepedhet a mérete alapján. Legyetek együtt naponta legalább 2-3 napig. A legjobbakat kíváom, s persze mjd két hét múlva két csíkot:-)
2009. dec. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de az ovuteszt mikor lesz pozitív???
2009. dec. 10. 09:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Ha esti órákban végzed a teztelést,akkor jobban mutatja az eredményt!

Mikor én használtam korábban ,a megfelelő idpont este 7 óra.

Mindíg ugyanabban az időben csináld,előtte job ha nem iszol úgy 2órával.

De van olyan eset--mint pl:nekem--,hogy akár 2 napig is lehet + a teszted.

Legalkalmasabb pillanat együttlétekre az utolsó + és az et követő első--napon van!De én azt mondom,mikorjól esik!

Sok sikert !!

2009. dec. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!