Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » E vitamin és folsav? Ti hogy...

E vitamin és folsav? Ti hogy szedtétek? Segített valakinek? Párom, hogy szedje az e-t? én szedjem mind kettőt?

Figyelt kérdés
Már el vagyok keseredve teljesen..lassan 2 éve akarok babát,de nem sikerül.gondoltam kipróbálom most ezt..
2014. febr. 17. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
kivizsgálások voltak? ha még nem addig felesleges szedni. az e vitamin neked még hátráltathatja is a beágyazódást, neki meg lehet tök fölösleges.
2014. febr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább egy kivizsgálást próbálj ki... Ártani nem árt, ha szeded, de ha eddig nem lettél terhes, ezektől nem leszel. De akkor már inkább terhesvitamint szedj, abban mindenből van elég, és már próbálkozáskor is ajánlják. De attól sem leszel terhes. A párodnak nem kell szedni egyiket sem, de lehet spermát nézetni.
2014. febr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves első, engem érdekelne, hogy hátráltathatja a beágyazódást? Túlságosan megvastagítja a nyálkahártyát? Tényleg érdekelne, én is szedem...

Amúgy előbb valóban kivizsgálásokra kellene menni, 2 év az már nagyon hosszú idő, én tuti nem bírnám ki, h ennyi ideig ne menjek el minden vizsgálatra, ahova csak lehet...

2014. febr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A folasat is szedheti a párod, meg az e vitamint is. a folsav segíti a spermák erőnlétét :-)
2014. febr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen nagyon emgvasatgithatja amitől szintén nem tud beágyazódni a megtermékenyült petesejt.
2014. febr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszod. :)
2014. febr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Természetesen járunk kivizsgálásra is egy ideje,eddig minden oké..
2014. febr. 17. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!