Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal pénteken szeretkeztünk és mikor kihúzta belőlem a péniszét ( mert már elment) rám hasalt, de a hímvesszőjét már kihúzta és pár másodperc múlva éreztem, hogy valami folyik a hüvelyemből (én nem élveztem el). Utána láttuk, hogy kiszakadt az óvszer. Ezek szerint ami kijött belőlem az a barátom ondója volt (fehér színű)? ( a menzeszem első napján történt, de még nem véreztem, csak pár csepp barnás folyadék jött belőlem, és most a 3.- 4.-ik napban vagyok (hétfő van ) , de keveset vérzek pedig ilyenkor nagyon sokat szoktam vérezni.) :( SÜRGŐS!
2014. febr. 17. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ezek alapján nem vagy terhes. Egyébként lehetnél, de ha jól értettem vérzel, tehát nem vagy.
2014. febr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :)
2014. febr. 17. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon mimimális az esélye a terhességnek.
2014. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minimális esélye van, de van. Sajnos, ha ez hamarabb eszedbe jut, esemény utánit még bevehettél volna... :S Illetve van 72 órás is, ma még esetleg elszaladhatsz, ha az megnyugtat.
2014. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Férjemmel ugyanúgy történt minden mint,azt leírtad.3 hónapig véreztem,de egyik reggel úgy keltem,hogy hányingerem van.Vettünk egy tesztet ami pozitív lett.Elmentem dokihoz és megállapította,hogy 13 hetes terhes vagyok.Szóval a vérzés nem zárja ki a terhességet.
2014. febr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha terhes is vagy, az nem a pénteki szextől van...
2014. febr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, mindenesetre veszek majd egy tesztet! :)
2014. febr. 18. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!