Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik terhességi tesztet...

Melyik terhességi tesztet vegyem? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Szerdán múlt el a menseszem! Csütörtökön este hányingerem volt, nagyon rosszul voltam, pénteken semmi, szombaton megint hányingerem volt :( Vasárnap hányingerem volt szintén és étvágyam se volt , nem bírtam semmit enni, és hétfőn szintén így telt el a napom hányinger és étvágytalanság! Ti mire gondoltok?

2014. febr. 18. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen meg volt nem vagy terhes, ha rendesen védekeztetek nem vagy terhes. Én betegségre gondolnék, pusztán azért mert hányingered van, még nem biztos, hogy terhes vagy. Ha akarsz csinálj tesztet, bármelyik jó mert ha terhes vagy mindegyik kimutatja. (szerintem az x-epil a legjobb és Gbariell nem annyira, de igazából teljesen mindegy)
2014. febr. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát csinálj egy tesztet, ha arra gyanakszol, hogy előző hónapról vagy terhes. Erre jó a 2 db-os xepil is. (Nekem sosem hazudott) Ha a vérzésben nem volt másabb semmi nem gyanakodnék terhességre, a hányinger okozója lehet egy szimpla vírus is, ami mostanság a levegőben van.
2014. febr. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lienah ***** válasza:

Szerintem csak valami vírus fut át rajtad.

Ha meg jó teszt kell akkor én a clearblue-t ajánlom.

2014. febr. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát fogamzásgátlót szedek .. szóval mondhatom hogy védekeztünk minden esetben! köszönöm mindenkinek a választ nagyon jól esik mindenkitől! Azt hiszem orvoshoz fordulok :)
2014. febr. 18. 07:38
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
először pszichológushoz menj!
2014. febr. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
először háziorvoshoz menj, aki ad valamit az influenza szerű tünetekre. Aztán menj el egy pszichológushoz, aki kikezeli az elmebajod. Aztán ölj le a számítógép elé, és egy kicsit olvasgass, hátha tudsz magadra némi intelligenciát erőltetni. Nagyon sok mindent meglehet ám tudni az internetről, a facebookon kívül, pl. hogy Magyarországon jelenleg influenza járvány van, és minden 5. ember átesik a hányós-hasfájos víruson.
2014. febr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azt hiszem neked kellene pszichológushoz menned , ez csak egy kérdés volt .. nyilván az ember gondol több dologra is .. "jobb félni mint megijedni" de értékelem hogy nem csak bunkó emberek írtak .. és örülök hogy te annyira művelt és okos vagy hogy mindig mindent tudsz !
2014. febr. 18. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!