Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány napig érdemes várni a...

Hány napig érdemes várni a tesztelésig ha nem jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

28 napos a menzeszem, januárban 20.-án jött meg utoljára, vagyis most 17.-én kellett volna, de semmi, semmi jele, hogy megjönne.

Február elsején és 15-én együtt voltunk a párommal megszakításos védekezéssel.

Meddig várjak a teszttel?



2014. febr. 18. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Holnap reggel már kimutatja :)
2014. febr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja és a megszakítás nem védekezés:)
2014. febr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. tudom! :) De megbízunk annyira egymásban, hogy ezt most bevállaltuk, bár utoljára egy kis alkohol is rásegített....
2014. febr. 18. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:
az oké, hogy bíztok egymásba és nem megy beléd, de az előváladékban is lehet spermium és azt nem érzi, ha jön :)
2014. febr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 lcs ***** válasza:
utolsóval egyet értek, nálunk így lett tesó...:)
2014. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha még alkohol is rásegített, akkor meg főleg necces a megszakításos módszer. szóval ha nem akarsz bbaát, akkor most kezdjél aggódni. a megszakításos módszer nem bizalom kérdése amúgy.
2014. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
már tesztelhetsz szerintem ma is! majd írd meg mi lett.
2014. febr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megvárom még ezt a hetet, ha továbbra sincs semmi, akkor hétfőn veszek egy tesztet.

2014. febr. 19. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!