Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Február 5-én 5 hetes terhesen...

Február 5-én 5 hetes terhesen spontán elvetéltem. Ma fehér, krémszerű, szagtalan hüvelyváladékom volt, lehet peteérés? Úgy szeretnék újra próbálkozni, de félek.

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Annak idején én is 6 héten vetéltem el, aztán követekező hónapban még nem jött , de utána hónapban már jött is a fiam. Simán lehet már most peteérésed.
2014. febr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet, de mérd a testhőd, abból biztosabban meg lehet mondani mint a váladékból.
2014. febr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Krémes nyák a terméketlen időszakban van. Megakadánlyozza a prémiumok és bacik bejutását.tojásos és vizes nyák a jó nyák ;-)
2014. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na akkor én "vitára" kelnék. A tojás fehérje nyák a jó, ami nyúlós, esetleg picikét fehér, de inkább színtelen. A hőmérő módszernél én jobbnak tartom a nyák nézegetést, de legjobb ha az ember mind a két módszert alkalmazza, mert akkor a kettő összességből pontosabb válaszhoz jut. (Senkit senkit nem akarok a válaszommal bántani!!!!)
2014. febr. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!