Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal van 3 nagy gyerekün...

A párommal van 3 nagy gyerekünk és most szeretnénk egy picit, de nem igazán akar összejönni. Tegnapra nem vártam és nem tudom mikor teszteljek, mivel szerencsére nem jött meg! A másikaknál semmi gond nem volt és kicsit csalódott vagyok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 12:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
A nemvárt napján már tesztelhetsz.
2009. dec. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Reggeli vizeletből csináld, tehát a mai napról már lemaradtál, s ha holnapig sem jön meg, akkor reggel csinálj egy 10-es érzékenységű tesztet.
2009. dec. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Megcsináltad a tesztet?
2009. dec. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
csináltam tesztet,de sajnos neg.Gondolom ha szombatig sem jön meg,csinálok mégegyet.Remélem sikerül!!Köszönöm a válaszokat
2010. jan. 21. 18:07
 5/23 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Még mindig nem jött meg de már nem merek tesztelni.Nem tudom hogy jön-e baba vagy megint csak becsap a testem!Adjatok tanácsot légyszi,hogy mit csináljak!!
2010. jan. 27. 20:21
 6/23 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj, ahogy nézem a dátumokat már másfél hónapja nem jött meg! Ha viszonylag pontos szokott lenni, akkor itt baba van szerintem ! gyorsan vegyél egy tesztet és a reggeli vizelettel csináld meg. Nagyon drukkolok!
2010. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem tesztelj!Valami tüneted van már esetleg?

Kívánom,hogy ha megcsinálod a tesztet pozitív legyen!!!!

Írd majd meg,hogy megcsináltad e és hogy mi lett az eredmény!

2010. jan. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
13év után én is nehezebben estem teherbe 8 hó próbálkozás után .az első 2höz nem kellett 2hó próbálkozás sem .de már itt tartom a kislányomat azóta...
2010. jan. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szia! Tuti csinálnék egy tesztet, hisezn eltelt azóta másfél hónap!!!! Nem rendszertelen a ciklusod? 1000%, hogy már kimutatja a teszt ha babás vagy, amúgy vmi tünet? Mindenképpen írj, hogy mi a helyzet! :) Mi szorítunk neked! :)
2010. jan. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Másfél hónap után ez már vagy baba, vagy betegség. De gyanítom, hogy inkább baba. Mivel a HCG mennyisége kétnaponta megduplázódik, azóta már több száz fölött lehet az értéke, a tesztek meg 25-től mutatják. Úgyhogy tesztelj!


És ha mégis negatív lenne, akkor tudod, hogy irény a nőgyógyász. de ha pozitív, akkor is, mert mostanra már szívhangja is van.


TESZTELJ!

2010. jan. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!