Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S! Terhes vagyok?

S. O. S! Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Két hónapja vagyok együtt a mostani párommal. Imádjuk egymást tényleg, nagyon egymásra találtunk. Előtte 1,5 éves kapcsolatom volt...nehezen de sikerült túltenni magam rajta. A mostani időszakom elég stresszes volt. Zaklatott az ex...továbbtanulás stb. Mindig védekeztünk! Óvszert használunk. De most késik. Hó közepén szokott megjönni. Jó persze máskor is volt már hogy áttolódott hó végére vagy hasonló. De azért picit aggódom, hogy esetleg oldalt kifolyt vagy ilyesmi. Párom nyugtat, hogy ne aggódjak, mert figyelt mindig. Szerintetek? Tudom, hogy nem számít mit írtok, mert vagy ez vagy az...de azért jó lenne ha mondanátok valamit :(

2014. febr. 20. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:

ha minden ok volt,akkor nem

lehet az oka:

idegesség

betegség

felfázás

stressz

bármi

2014. febr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jaaaj maradjatok mar :D :D ha minden ok volt ovszert hasznaltatok akkor nem lehet gaz...

En is parkapcsolatba elek es volt h ket honapig nem jott meg es voala nem vagyok terhes no para... Kulonben ha oldalt kifolyik nagy valoszinuseggel levegot kap es az csak par percig eletkepes.

Szoval n aggodj nem v terhes

2014. febr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Normális válasz esetleg?
2014. febr. 20. 23:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztosan nem vagy terhes, valószínű sterssz vagy a szervezeted úgy gondolja most raér mint ahogy volt is már erre példa! Párod azt mondta ne félj mert figyelj gondolom úgy is van és azért azt te is éreznéd én legalább is észre vettem mert folyt a sperma belőlem és az azért másabb mint a sajátod! Nyugi biztos megfog jönni! :-)
2014. febr. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia :) Nyugi nekem is volt már ilyen és nem voltam terhes. Sőt 2-szer is egyszer idegesség miatt mert borzasztó hónapom volt másodszorra pedig ciszta miatt (teljesen ártalmatlan ciszta volt ami a következő mensivel távozott is). De azért, hogy teljesen biztos legyél csinálj egy tesztet:) És ha nem jön meg ebben a hónapban menj dokihoz, hogy mi az oka. Nem valószínű, hogy terhes vagy de nem zárnám ki 100%ra mert hallottam máregy pàr igen fura történetet ezzel kapcsolatban. Szóval nyugi és tesztelj reggeli első vizeletből.
2014. febr. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! Azóta megjött. Most múlik el éppen. Igazatok volt. Valószínűleg az idegesség miatt, mert borzasztó hónapom volt. Barnás vérzésem volt az első nap, ami nem jellemző nekem. A mostani ciklusban nem volt erős vérzésem. Kb két vagy három hónapja ugyan így történt. Késett és szintén barnás folyással jött meg. Akkor is stresszeltem nagyon. Szóval köszi!!
2014. febr. 27. 17:33




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!