Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség, Petefészek tájéki...

Segítség, Petefészek tájéki szúró fájdalom ilyenkor? Mittől lehet?

Figyelt kérdés

A ciklusom 23ik napján vagyok, ma reggel vettem észre hogy bő fehérfolyásom, van,de lehet hogy már tegnap is volt.És ma elkezdett nagyon fájni a jobb petefészkem.A múlt hónapban 42 napos volt a mensim.Most elkezdtem cickafark teát inni, hátha lesz valami hatása,mert valószínűleg nincs pé-m és a következő hónapban,megyek is hormon vizsgálatra.Szóva vajon mitől lehet ez a fájdalom?Most akartam át térni palástfű teára.Ja és még annyi hogy egy hete náthás vagyok, nem tudom ez mennyiben befolyásolja a dolgokat.

Előre is köszi a válaszokat!


2009. dec. 10. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez lehet peteérés, de lehet más is. Ha erős a fájdalom, bő a folyásod, és még be is lázasodsz, akkor menj orvoshoz, mert lehet petefészek gyulladás is. De nem ijesztgetni akarlak, valószínűleg teljesen ártalmatlan dolog történt,peteérés.

Nekem is szokott szurkálni előtte mindkét oldal, felváltva.

2009. dec. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem most van pé-d.Én is voltam hasonlo helyzetben és uh igazolta a késöi pé-t.Hajrá,kapd el apát!
2009. dec. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat!

A méhemet is vérbőnek érzem.Akkor valószínűleg pé, ha jol gondolom.Este akkor rágyúrunk a témára.

2009. dec. 10. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!