Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan essek teherbe?

Hogyan essek teherbe?

Figyelt kérdés

Tudom fura a kérdés..

Barátommal nem védekezünk és nagyon nehezen megy el és akkor is mindíg ki jön belőlem azt szeretném hogy teherbe essek tőle de nemtudom rá venni hogy bennem menjen el :(

mit csináljak


2014. febr. 22. 16:59
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy gyereket akarsz..
2014. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Meglovagolod, akkor nem tud hová futni vagy átkulcsolod a lábaddal misszionárius pózban.

Nehogy már ilyeneken fennakadjatok. Biztos akarja ő azt a babát?

2014. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

akarná csak azt nem hiszi el hogy én is akarom tényleg.....

mert azt meg úgysem tudom meg csinálni szerintem hogy ne vegye észre hogy az eleje bennem landolt

2014. febr. 22. 17:03
 4/14 anonim válasza:
100%
Szerintem így nem vállaljatok gyereket.
2014. febr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de én akarok tőle..
2014. febr. 22. 17:05
 6/14 anonim válasza:
Akkor marad a mesterséges megtermékenyités
2014. febr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
minek tőle is lehetek csak valahogy el kell érnem hogy ne tudjon mást csinálni de nemtudom hogy hogyan
2014. febr. 22. 17:09
 8/14 anonim ***** válasza:
orálisan veszel tőle mintát utána pedig felfecskendezed magadnak!
2014. febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagytok ki készen a gyerekvállalásra. Egyikőtök sem.

Ha két ember gyereket akar, akkor közösen azt megbeszélik és szexelnek úgy, hogy a férfi a nőben megy el.

Amennyiben az egyik nem hiszi el, hogy a másik is akarja, ezért inkább kiveszi, az meg mindenféle praktikát keres rá, hogy mégis belé menjen, úgy azt mondom, hogy nekik nem kell gyereket vállalni. Ez nem egy olyan stabil, őszinte és jól működő kapcsolat, ahová gyereket kéne vállalni.

Amúgy le kell ülni és meg kell beszélni, hogy mit szeretnétek és ha azt mindketten akarjátok, akkor nem lesz gond. Amennyiben ez gondot okoz, akkor nyilván ide nem kell gyerek. Egy gyerek sokkal nagyobb felelősséggel jár és ha ennyit nem tudtok egymás közt megbeszélni, akkor tényleg, őszintén mondom, hogy ne vállaljatok gyereket.

2014. febr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

de stabil kapcsolat...

én tudom és nem te.... nem ellen érveket kértem!!!

2014. febr. 22. 17:35
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!