Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ebben az időszakba...

Szerintetek ebben az időszakban a tánc és a hangos zene van kihatással a babára? Mennyire lehet az ember bevállalós vagy inkább mondjuk le az estet?

Figyelt kérdés
2 napja kellet volna megjönnie. Jegyünk volt egy zenés estre és nőnapkor is készülünk. Holnap reggel tervezek tesztet csinálni, mert előfordult már 3 napos késés.
2014. febr. 23. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
De hogy van menj nyugodtan.
2014. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lcs ***** válasza:
á, még be is jön nekik :))
2014. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nem. Én is voltam terhesen többször koncerten meg zenés színházban, kihasználtam az alkalmat. Amikor 30 hetesen koncerten jártunk, azt megéreztem, fél éjszaka pörgött utána a fiam, de más nem volt. Menj nyugodtan! :)
2014. febr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
táncolhatok is?
2014. febr. 23. 22:03
 5/6 anonim ***** válasza:

A terhesség nem betegség. Mindent csinálhatsz, amit előtte, csak ne emelj nehezet, lehetőleg ne dohányozz, ne alkoholizálj.

Amúgy élj úgy, mint eddig. Hidd el, védve van a babád odabent rendesen!!!

2014. febr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne pogózz, de amúgy táncolhatsz is. Ne igyál alkoholt és ne cigizz, amúgy érezd jól magad. Én 10 hetes terhesen voltam a diplomaosztó partymon, amit diszkóban tartottak, kb. 24 hetesen koncerten, 30 hetesen pedig lakodalomban. Nem kell ezért lemondanod az estét.
2014. febr. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!