Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély az ikrekre?

Mennyi az esély az ikrekre?

Figyelt kérdés
A párom nagyszüleinek is ikrei születtek és az én nagymamàm is volt terhes ikrekkel 5 hónaposan elvetélt velük. :( Ja és még az én dédnagyapám testvérének is születtek ikrei, nem tudom ez mennyire szàmít. Szerintetek? Csak kívàncsiságból.

2014. febr. 23. 23:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Mennyi az esély ikrekre? Az a 2.az nem kellet volna :) bocsi
2014. febr. 23. 23:48
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Nagyszülöi àgon öröklödik,ûgyhogy van esèly! :) Hogy mennyi azt sajna nem tudom.Nàlunk csak a pàrom nagyszülei voltak ikrek,de nàlunk egy baba lett.
2014. febr. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
több mint nekem akinek soha nem volt iker a családban, de majd kiderül.
2014. febr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Noverem ikreket szult ugyhogy sem nalunk sem a ferje csaladjabam nem tudnak ikrekrol.
2014. febr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem sok. 1/10000
2014. febr. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ikreim vannak, egypetéjüek. Sem a párom sem az án családomban nem voltak ikrek.
2014. febr. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk férjem- és az én családomban is voltak ikrek nagyszülői ágon. És most én is ikreket várok.
2014. márc. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!