Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség. Yes or no?

Terhesség. Yes or no?

Figyelt kérdés
Régóta beszélgettem egy fiúval, aki nagyon megtetszett és meg is kedveltem,sőt. Aztán úgy döntöttünk,hogy találkozunk. Találkoztunk is, és hát olyan is megtörtént, aminek nem kellett volna megtörténnie. Lefeküdtünk egymással. Rá kb 5-6 napra megjött a menstruációm. Miután elmúlt és még azóta is, a terhesség jeleit figyeltem meg. Kívántam a csokit és az édeset, híztam, sokszor vagyok fáradt és hányingerem is volt már. Lehet, hogy terhes lettem?

2014. febr. 24. 03:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nekem ugyanezeka tüneteim, csak én simán kivántam a dolgokat, meghiztam, mert nem ettem rendszeres időben és hányingerem volt már a sok kávétól a ba..tt vizsgaidőszak miatt !
2014. febr. 24. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm első kommentelő a hasznos válaszod..
2014. febr. 24. 04:08
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, lehetsz.

Elég kicsi az esélye, de előfordulhat ilyen.

2 hét múlva vegyél tesztet.

2014. febr. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hogyan védekeztetek?
2014. febr. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Már most is vehetsz tesztet,mert van olyan ami már a beágyazódástól kimutat.
2014. febr. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazából az a bizonyos eset még február 1-jén történt. Csináltam egy tesztet negatívat mutatott.
2014. febr. 24. 14:20
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. febr. 24. 14:33
 8/11 anonim ***** válasza:
és mikor csináltad a tesztet? mikor menstruáltál? meddig tartott? és milyen eröségü volt? ugyan olyan mint általában?
2014. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A tesztet ma hajnalban csináltam, melynek eredménye negativ -lett. A menstruációm 7-12.-e körül volt. Kicsit erősebb volt átlagosnál.
2014. febr. 24. 20:58
 10/11 anonim ***** válasza:
8as vagyok! hát akkor biztos h nem vagy terhes! de ha nem tudsz megnyugodni,akkor nemvárt napján csinálj egy tesztet ha addig nem jön meg! reggeli elsö vizeletböl! sok sikert
2014. febr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!