Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor nagyobb rá az esély,...

Akkor nagyobb rá az esély, hogy terhes vagyok, mert a tesztemet hajnalban csináltam, és reggel vettem észre, hogy pozitív?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, ha megszárad, akkor eltűnik a csík és nem vagy terhes, de nekem száradás után is ott volt a csík és azóta sem jött meg, akkor hihetek a tesztnek, és két tesztet is így csináltam, a másodikat két nappal később és egy kicsit erősebb lett miután reggel ránéztem, mint az előző!
2009. dec. 11. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Azon tesztek alapján, amiket én csináltam, azokra mind rá volt írva, hogy kb. 5-10 perc után nézd meg az eredményt különben csalhat (mindkét irányba).

Nem tudom, hogy te milyen fajtát használtál, de érdemes a használati útmutatóban ezt megnézni. Minden esetre két pozitív gyanús teszt és az elmaradt menses elég okot ad arra, hogy ellátogass az orvosodhoz!


Én azonban még nem innék előre a medve bőrére, szóval, ne haragudj, hogy nem gratulálok!

Kérlek, majd mindenképpen írj, hogy mi a helyzet!

Kívánom a számodra legjobb eredményt!

Brigi

2009. dec. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én az összes pozitív eredményemet megtartottam emlékbe. Máig látszik mindegyiken a második csík. Szóval ha időn belül jött ki, akkor az bizony pozitív, úgyhogy gratulálok! :-) PLáne, ha a második teszt erősebb lett, mint az első.
2009. dec. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen erősebb és már kb. 6 napja csináltam a másodikat és még mindig látszik a két csík! Holnap mindenesetre veszek mégegyet, de annak már nagyon erősnek kellene lennie!
2009. dec. 11. 12:57
 4/12 anonim ***** válasza:

Hamis pozitív teszt nincs! Bármennyi idő múlva jött is ki a csík, az bizony csak HCG hormontól lehet. Szóval szerintem van ott baba, csak lehet, hogy még alacsony volt a hormonszint.

Írd meg, mi volt a holnapi teszt eredménye!

2009. dec. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak:de sajnos van.Én játram már igy,de sajnos nem lett belőle semmi.És nem szellemcsik volt,mert ugyanolyan szine volt a 2.csiknak is.De szerintem a kérdés feltevőjének Gartulálhatok!!!!
2009. dec. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, holnap reggel csinálok tesztet!
2009. dec. 11. 14:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is volt már téves pozi tesztem, pedig teljesen szabályosan csináltam, első pisiből és szinte azonnal megjelent rajta a másodi csík is, bőven 5 percen belül! Másnap mentem dokihoz, aki semmit nem látott uh-val, és azonnal beküldött a kórházba a nagyobb felbontású uh-ra, h nézzék meg, h nem méhen kívüli-e. Nem találtak semmit. Akkor mondták nekem a kórházban (ahol amúgy csináltak újra tesztet ami negatív lett), hogy a háziteszteket nem tekintik megbízhatónak egyik irányban sem. :(
2009. dec. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
csináltál ma reggel tesztet? Megírnád?
2009. dec. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak most jutottam net közelbe! Igen, pozi lett, ugyhogy jövőhét hétfőn megyek uh-ra bejelentkeztem! :D:D
2009. dec. 14. 09:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!
2009. dec. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!