Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Három hónapja szedek Yadine fogamzásgátló tablettát. Mindig megjött és időben vettem be az összes gyógyszert. Most viszont folyamatosan fáradt vagyok, fázok, bizonyos ételeket kívánok (ált. Valamilyen édesség), és sűrűn járok wc-re pisilni. Furcsa érzésem van, semmihez nincs erőm és úgy érzem, hogy mindig fel vagyok puffadva, és kellemetlenül érzem magam.
2014. febr. 25. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet, a tabi sem 100%-os sajnos.
2014. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Viszont tudni kell, hogy mostanában eléggé rendszertelenül ettem. Olyan volt, hogy egy héten egyszer ettem főtt ételt. Voltam kórházban, kivizsgálásokon, de egyenlőre nem tudták még megmondani az eredményt. Most viszont úgy vagyok, hogy hirtelen farkas éhes vagyok és felzabálnék egy kiló édességet.
2014. febr. 25. 19:15
 3/3 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet és hála isten nem vagyok terhes :) Köszönöm a válaszod!
2014. febr. 26. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!