Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pharmatex lágy kapszula...

Pharmatex lágy kapszula mellett lett valaki terhes? Esetleg úgy, hogy hónapokig nem volt semmi "gond"?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem a legbiztonságosabb.., de mást nem lehet.
2014. febr. 25. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia igen :) epp itt szundizik most 14 honapos!mikor mondtam a dokinak h mivel vedekeztem szo szerint kinevetett...
2014. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, szó szerint a pharmatex mellett lettem terhes, ugyanis az éjjeli szekrényen maradt...akkor egyszer! :-)

Két évig nem volt vele gond!

2014. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm. Én most 3 hónapja használom eddig semmi:) Gratulálok nektek a babákhoz:)
2014. febr. 26. 07:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi két évig használtuk gond nélkül... Most decemberben viszont állapotos lettem mellette... :o))) Szerencsére amúgy is szerettünk volna negyedik babát, csak az időzítésben nem tudtunk még megegyezni, de az élet eldöntötte helyettünk... :o)))

Szóval ezt a fogamzásgátlást csak annak szabad használni, akinél nem gond, ha kopogtatt a gólya... :o))

2014. febr. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nálam nem is lenne az, de ...
2014. febr. 26. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!