Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az Utrogestan magzatmegtartó...

Az Utrogestan magzatmegtartó hüvelygolyó mennyire alkalmazható végbélen keresztül?

Figyelt kérdés
Túl vagyok már egy vetélésen, és cisztákat nemrég távolítottak el műtétileg. Nagyon fáj még a pisilés is, és inszemináció előtt/alatt használnom kell ezt a gyógyszert.
2014. febr. 27. 08:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hallottam mêg ilyet...
2014. febr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Én laikus vagyok, de azt gondolom, hogy ha végbélen keresztül alkalmazod, akkor pont nem fog hatni. Azért a hüvelybe kell helyezni, hogy az Utroban lévő hormonok ott szívódjanak fel. Ha a végbélbe helyezed, akkor olyan, mintha nem is használnád. Legalábbis szerintem. Elhiszem, hogy fáj, de vegyél nagy levegőt, és hajrá!!!
2014. febr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha máshogy nem megy, akkor használhatod ott is. De ha kéred az orvost, akkor felír szájon át bevehetőt.
2014. febr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha hüvelygolyónak hívják, akkor nyilván nem alkalmazható végbélen keresztül!!
2014. febr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én már használtam végbélben. Semmi bajom nem volt tőle, ott is hatásos, mert felszívódik. (Ezt a Káliban mondták.)
2014. febr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Majd megkérdezem a nőgyógyászomat, hogy ő mit mond. Jővő héten megyek hozzá
2014. febr. 27. 09:11
 7/10 A kérdező kommentje:
Beszámolok róla, mi a helyzet.
2014. febr. 27. 09:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem kérsz szájon át szedhetőt? Van belőle olyan is.
2014. febr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyógyszerész ismerősöm azt mondta, hogy a szájon át szedhető es a hüvelyi konkrétan ugyanaz, csak a csomagolás más.
2014. febr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
3 dobozzal van még belőle. Kidobni nem akarom, ahhoz drága.
2014. febr. 27. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!